Wszyscy, którzy dokonają rejestracji u bukmachera Betfan, mogą otrzymać aż 3000 zł oraz dodatkowe 100 zł z kodem promocyjnym „BETFAN”!

3000 zł w Betfan + 100 zł z kodem promocyjnym "BETFAN"!
3000 zł w Betfan + 100 zł z kodem promocyjnym „BETFAN”!

Betfan promocja na start – kasa na powitanie!

Obstawianie piłki nożnej to dla jednych pasja, a dla innych sposób na dodatkowy zarobek. Dla wszystkich typów graczy przygotowany został bonus powitalny Betfan, który pozwala na zdobycie nawet 3100 zł na dobry początek!

💰 Odbieranie bonusu powitalnego Betfan 💰

⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na www.Betfan.pl z kodem promocyjnym „BETFAN
  2. Dokonanie pierwszej wpłaty i wykorzystanie Zakładu Bez Ryzyka do 100 zł
  3. Trzy bonusy za wpłaty w wysokości 10% depozytu!
  4. Obstawianie i wygrywanie z mnożnikiem x10!

Premia na start w Betfan jest najwyższą, jaką można znaleźć u legalnego bukmachera w Polsce. Tylko tutaj do zdobycia jest aż 3000 zł, a z kodem promocyjnym – nawet 3050!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Tylko nowi gracze mają prawo do odebrania prezentu na dobry początek i tylko oni mogą wpisać kod promocyjny „BETFAN” przy zakładaniu konta!

Zakład Bez Ryzyka Betfan – tylko z kodem promocyjnym!

Limitowana oferta specjalna obowiązuje tylko przez określony czas. Można skorzystać z niej tylko do momentu, gdy zostanie anulowana. Nigdy nie wiadomo, kiedy to może nastąpić!

Czy to na pewno jest legalne? Oczywiście, że tak! Firma Betfan posiada licencję Ministerstwa Finansów, a co za tym idzie – granie u niego jest zgodne z prawem!

Bonus powitalny to prezent do zdobycia tylko na początku przygody z obstawianiem, ale Betfan organizuje dla swoich klientów specjalne promocje na każdy dzień. Wszystko to w ramach akcji Radar 365.

Betfan obstawianie bez podatku

Codzienne promocje dla graczy to jeszcze nie wszystkie oferty specjalne, jakie warto wziąć pod uwagę w kwestii marki Betfan. Jedną z najbardziej polecanych przez graczy jest obstawianie bez podatku.

Bukmacher Betfan oferuje klientom granie bez podatku na prostych warunkach, które jest w stanie spełnić nawet początkujący typer. Dzięki tej promocji w każdym kuponie można zarobić nawet 14% więcej, a to wszystko w legalny sposób!

Legalny bukmacher Betfan Polska
Legalny bukmacher Betfan Polska

Aby grać bez podatku w Betfan, potrzebne jest darmowe konto typerskie na stronie internetowej www.Betfan.pl. Co bardzo ważne, jego założenie zajmuje dosłownie kilka chwil. Pełen proces da się zamknąć w mniej niż pięć minut! I to już łącznie z weryfikacją danych!

Betfan bonus opinie graczy

Jakie są opinie graczy na temat bukmachera Betfan i dostępnego u niego bonusu? Warto jest czytać tego typu informacje, dlatego że pozwalają one na rzeczywiste ocenienie sytuacji.

Betfan bonus jest jednym z najwyższych w naszym kraju. Trudno się dziwić, ze w sieci jest tak bardzo wiele komentarzy na temat tego bukmachera i jego promocji na start.

„Bukmacher Betfan jest dla mnie najlepszy w Polsce. Nigdzie indziej nie mogę codziennie grać bez podatku!”

Na pierwszy rzut oka nie mają najwyższych kursów, ale trzeba pamiętać, że tylko w Betfan prawie każdy kupon to wygrane powiększone o 14%!”

Prosta oferta na start, kasa bonusowa na każdy dzień, aplikacja mobilna na Androida – to moim zdaniem największe zalety marki bukmacherskiej Betfan!”


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.