Wszyscy, którzy dokonają rejestracji u bukmachera Betfan, mogą otrzymać aż 3000 zł oraz dodatkowe 100 zł z kodem promocyjnym „BETFAN”!

3000 zł w Betfan + 100 zł z kodem promocyjnym "BETFAN"!
3000 zł w Betfan + 100 zł z kodem promocyjnym „BETFAN”!

Betfan promocja na start – kasa na powitanie!

Obstawianie piłki nożnej to dla jednych pasja, a dla innych sposób na dodatkowy zarobek. Dla wszystkich typów graczy przygotowany został bonus powitalny Betfan, który pozwala na zdobycie nawet 3100 zł na dobry początek!

💰 Odbieranie bonusu powitalnego Betfan 💰

⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na www.Betfan.pl z kodem promocyjnym „BETFAN
  2. Dokonanie pierwszej wpłaty i wykorzystanie Zakładu Bez Ryzyka do 100 zł
  3. Trzy bonusy za wpłaty w wysokości 10% depozytu!
  4. Obstawianie i wygrywanie z mnożnikiem x10!

Premia na start w Betfan jest najwyższą, jaką można znaleźć u legalnego bukmachera w Polsce. Tylko tutaj do zdobycia jest aż 3000 zł, a z kodem promocyjnym – nawet 3050!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Tylko nowi gracze mają prawo do odebrania prezentu na dobry początek i tylko oni mogą wpisać kod promocyjny „BETFAN” przy zakładaniu konta!

Zakład Bez Ryzyka Betfan – tylko z kodem promocyjnym!

Limitowana oferta specjalna obowiązuje tylko przez określony czas. Można skorzystać z niej tylko do momentu, gdy zostanie anulowana. Nigdy nie wiadomo, kiedy to może nastąpić!

Czy to na pewno jest legalne? Oczywiście, że tak! Firma Betfan posiada licencję Ministerstwa Finansów, a co za tym idzie – granie u niego jest zgodne z prawem!

Bonus powitalny to prezent do zdobycia tylko na początku przygody z obstawianiem, ale Betfan organizuje dla swoich klientów specjalne promocje na każdy dzień. Wszystko to w ramach akcji Radar 365.

Betfan obstawianie bez podatku

Codzienne promocje dla graczy to jeszcze nie wszystkie oferty specjalne, jakie warto wziąć pod uwagę w kwestii marki Betfan. Jedną z najbardziej polecanych przez graczy jest obstawianie bez podatku.

Bukmacher Betfan oferuje klientom granie bez podatku na prostych warunkach, które jest w stanie spełnić nawet początkujący typer. Dzięki tej promocji w każdym kuponie można zarobić nawet 14% więcej, a to wszystko w legalny sposób!

Legalny bukmacher Betfan Polska
Legalny bukmacher Betfan Polska

Aby grać bez podatku w Betfan, potrzebne jest darmowe konto typerskie na stronie internetowej www.Betfan.pl. Co bardzo ważne, jego założenie zajmuje dosłownie kilka chwil. Pełen proces da się zamknąć w mniej niż pięć minut! I to już łącznie z weryfikacją danych!

Betfan bonus opinie graczy

Jakie są opinie graczy na temat bukmachera Betfan i dostępnego u niego bonusu? Warto jest czytać tego typu informacje, dlatego że pozwalają one na rzeczywiste ocenienie sytuacji.

Betfan bonus jest jednym z najwyższych w naszym kraju. Trudno się dziwić, ze w sieci jest tak bardzo wiele komentarzy na temat tego bukmachera i jego promocji na start.

„Bukmacher Betfan jest dla mnie najlepszy w Polsce. Nigdzie indziej nie mogę codziennie grać bez podatku!”

Na pierwszy rzut oka nie mają najwyższych kursów, ale trzeba pamiętać, że tylko w Betfan prawie każdy kupon to wygrane powiększone o 14%!”

Prosta oferta na start, kasa bonusowa na każdy dzień, aplikacja mobilna na Androida – to moim zdaniem największe zalety marki bukmacherskiej Betfan!”


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic cashback 500 dla nowo zarejestrowanych!
Następny artykułBetfan opinie graczy. Czy to dobry bukmacher z dobrym bonusem?
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)