Wszyscy, którzy dokonają rejestracji u bukmachera Betfan, mogą otrzymać aż 3000 zł oraz dodatkowe 50 zł z kodem promocyjnym „BETONLINE”!

3000 zł w Betfan + 50 zł z kodem promocyjnym "BETONLINE"!
3000 zł w Betfan + 50 zł z kodem promocyjnym „BETONLINE”!

Obstawianie piłki nożnej to dla jednych pasja, a dla innych sposób na dodatkowy zarobek. Dla wszystkich typów graczy przygotowany został bonus powitalny Betfan, który pozwala na zdobycie nawet 3050 zł na dobry początek!

💰 Odbieranie bonusu powitalnego Betfan 💰

⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na Betfan.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE
  2. Dokonanie pierwszej wpłaty i wykorzystanie Zakładu Bez Ryzyka do 50 zł
  3. Trzy bonusy za wpłaty w wysokości 10% depozytu!
  4. Obstawianie i wygrywanie z mnożnikiem x10!

Premia na start w Betfan jest najwyższą, jaką można znaleźć u legalnego bukmachera w Polsce. Tylko tutaj do zdobycia jest aż 3000 zł, a z kodem promocyjnym – nawet 3050!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Tylko nowi gracze mają prawo do odebrania prezentu na dobry początek i tylko oni mogą wpisać kod promocyjny „BETONLINE” przy zakładaniu konta!

Zakład Bez Ryzyka Betfan – tylko z kodem promocyjnym!

Limitowana oferta specjalna obowiązuje tylko przez określony czas. Można skorzystać z niej tylko do momentu, gdy zostanie anulowana. Nigdy nie wiadomo, kiedy to może nastąpić!

Czy to na pewno jest legalne? Oczywiście, że tak! Firma Betfan posiada licencję Ministerstwa Finansów, a co za tym idzie – granie u niego jest zgodne z prawem!

Bonus powitalny to prezent do zdobycia tylko na początku przygody z obstawianiem, ale Betfan organizuje dla swoich klientów specjalne promocje na każdy dzień. Wszystko to w ramach akcji Radar 365.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.