W dzisiejszych czasach wybór odnośnie legalnie działających firm bukmacherskich działających w Internecie jest ciężki – jest ich bardzo dużo, a my musimy wybrać tego najlepszego. Jakie są według nas najkorzystniejsze opcje? O tym zamierzamy powiedzieć kilka słów w naszym rankingu!

Jaki bukmacher jest najlepszy? Aktualny ranking stron do obstawiania
Jaki bukmacher jest najlepszy? Aktualny ranking stron do obstawiania

Tworząc nasz ranking bukmacherów podeszliśmy do tego bardzo praktycznie. Sprawdziliśmy wszystkie polskie firmy testując, jak przyjazny dla użytkownika (również tego nowego) jest ich interfejs, jak łatwo się poruszać i jak szybko działa ich strona, a także jaką ofertę prezentują oni sami. Ważnym elementem była też dla nas aplikacja mobilna. Poniżej przedstawiamy nasze wybory, w kolejności od najlepszego!

Legalny bukmacher Betclic – zwycięzca rankingu!

Betclic wygrało nasze zestawienie przede wszystkim ze względu na swój interfejs. Najłatwiej jest się tu połapać, a wszystko zostało przedstawione w logiczny, wygodny i przemyślany sposób – szybki dostęp do popularnych wydarzeń, możliwość podglądania swoich kuponów na bieżąco, a także sprawnie działająca aplikacja mobilna! Czego chcieć więcej? Firma oferuje też możliwość śledzenia spotkań sportowych (i e-sportowych) w czasie rzeczywistym, a dokładnie te same funkcjonalności oferuje w wersji stacjonarnej oraz mobilnej. Betclic oferuje dostęp do większości dyscyplin sportowych (i e-sportowych) i to właśnie na nich się skupia. 

betclic polska nowy bonsu 55 pln za darmo
Nowy bonus cashback 550 pLN z kodem promocyjnym „KOD550”

Legalny bukmacher STS – 2. miejsce w rankingu

Choć strona internetowa STS nie dopasowuje się do okna przeglądarki, bukmacher zdecydowanie broni się jej przejrzystością, pozwalającą momentalnie się w tym wszystkim odnaleźć. Wszystko nie jest zlane ze sobą, a my możemy znaleźć to, czego poszukujemy w kilka chwil. Dodatkowo aplikacja mobilna, dostępna na iOSa oraz Androida, działa równie sprawnie, szybko i zawiera wszystkie podstawowe funkcjonalności znane z głównego serwisu.

STS, oprócz głównej oferty związanej z obstawianiem spotkań w świecie rzeczywistym, daje również możliwość brania udziału w tak zwanych Betgames – serwisu pozwalającego na obstawianie odbywających się na żywo symulacji gier karcianych. Jest to prawdziwa nowość na rynku, nie widziana nigdzie indziej.

Przygotowany przez STS kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i pozwala na zdobycie 29 PLN bez depozytu na start!

Polski bukmacher sts nowy bonus bez depozytu 2020
Nowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Legalny bukmacher Milenium – 3. miejsce w rankingu

Milenium to kolejny po STS bukmacher, który przygotował swoją stronę w ciemnej stylistyce. Jest to przemyślane, bo sprawia to, że na stronie dobrze czują się wszyscy ci, którzy obstawiają mecze późnym wieczorem – a robi się to tak naprawdę najczęściej. Firma oferuje dostęp nie tylko do większości dyscyplin sportowych oraz wydarzeń rzeczywiście się odbywających, ale też do tak zwanych „wirtualnych sportów”. W ich ramach sama organizuje rozgrywki w kilku dyscyplinach, oczywiście wirtualnie. Pozwala stawiać pieniądze na wybrany ich wynik, całość przedstawiając w postaci bardzo fajnie zrealizowanej relacji rodem z telewizji.

Aplikacja mobilna firmy pozwala na szybki dostęp do najbardziej podstawowych funkcjonalności samego bukmachera. Działa szybko, choć nie jest tak bogata, jak jej stacjonarny odpowiednik. Mimo wszystko, pozwala szybko obstawiać spotkania znajdujące się w głównej ofercie.

Legalny bukmacher Betfan – 4. miejsce w rankingu

Betfan to bukmacher ze sporą różnorodnością, jeżeli chodzi o ofertę. W niej zawiera dostęp do wielu dyscyplin sportowych (również e-sportowych). Jego szata odróżnia się od wyglądu innych serwisów, jest dość przejrzysta, ale nieco ściśnięta. Dobrze prezentuje się kolorystyka, w której przeważa zieleń. Sama firma z kolei daje sporo możliwości obstawiania – możemy stawiać nie tylko na wydarzenia sportowe, ale też na wszelkiego rodzaju inne rzeczy z życia codziennego. Zostało to tutaj zawarte w specjalnej zakładce „rozrywka” i pozwala stawiać pieniądze na przykład na pogodę, jaka jutro będzie panowała na zewnątrz. Całość oferuje też dostęp do gier wirtualnych, stanowiących symulacje rozgrywek w popularnych dyscyplinach, ale niemających odzwierciedlenia 

Legalny bukmacher Betfan
Legalny bukmacher Betfan

Aplikacja mobilna Betfan dostępna jest wyłącznie na telefonach z systemem Android. Nie jest dostępna w jego sklepie – trzeba zainstalować ją „zdalnie”.

Legalny bukmacher Totolotek – 5. miejsce w rankingu

Totolotek istnieje w Polsce najdłużej, w związku z czym można się spodziewać, że jego strona została wykonana w mocno staromodnym stylu. Choć można się w niej połapać, wszystko zostało zaprezentowane w dość nieatrakcyjny sposób. Plusem wszystkiego jest ogromna szybkość działania oraz stosunkowo duża łatwość w nawigacji. Bardzo dobrze prezentuje się opcja podsumowania wszystkich kuponów, podająca nam wszystkie informacje niezbędne do tego, żebyśmy w tym wszystkim się orientowali. Jeżeli chodzi o ofertę, Totolotek oferuje możliwość obstawiania na wiele wydarzeń z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych – choć stawia na najpopularniejsze sporty, w tym tenis, piłkę nożną i koszykówkę, coś dla siebie znajdą tutaj również chociażby zwolennicy rozgrywek e-sportowych, choć ta oferta w chwili obecnej jest dopiero rozwijana i oferuje dostęp do zaledwie kilku gier, w tym najbardziej popularnego League of Legends i Counter Strike: Global Offensive.

Firma oferuje też dostęp do aplikacji mobilnej, do korzystania z której zachęca poprzez przyznawanie bonusu w wysokości 49 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Poprzedni artykułObstawianie meczów w punkcie stacjonarnym vs w internecie
Następny artykułTop 5 filmów do zobaczenia w czasie kwarantanny
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)