Jaki bonus powitalny 2019 przygotował dla graczy bukmacher legalny BetClic? Już teraz możecie sprawdzić na czym dokładnie polega oferta specjalna dla nowych graczy!

BetClic bonus powitalny 2019
BetClic bonus powitalny 2019

Betclic darmowy bonus na start

Rejestracja w BetClic Polska była swego czasu nielegalna, jednak wszystko zmieniło się w momencie, gdy bukmacher uzyskał licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju. Obecnie nadal jest dostępna europejska domena, ale Polacy mogą korzystać tylko z polskiej wersji dostosowanej do aktualnych przepisów.

Jak przystało na dobrego bukmachera internetowego, BetClic bonus powitalny bez wątpienia będzie dostępny w roku 2019. Niestety, jeszcze dokładnie nie wiadomo, kiedy wystartuje oficjalna polska strona, a gracze z naszego kraju będą mogli zakładać konta.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że BetClic to solidna, zagraniczna marka. Jeżeli tylko wykorzysta w pełni swój potencjał, może zostać w Polsce naprawdę popularnym portalem do typowania. Niestety, jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by pisać o jakichkolwiek szczegółach.

BetClic kod bonusowy 2019

Przy okazji tekstu o bonusie w BetClic nie mogło zabraknąć kilku informacji na temat kodu bonusowego. Czy taki będzie w Polsce dostępny? Prawdopodobnie tak, ale jego pełna treść jeszcze nie została ujawniona.

Postaramy się jak najszybciej przygotować dla was – wspólnie z bukmacherem BetClic – wyjątkowy kod promocyjny na ekskluzywną ofertę powitalną!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy Totolotek to dobry bukmacher online?
Następny artykułSuperbet kod promocyjny VIP 2019
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)