Firma bukmacherska BetClic przygotowała dla nowo zarejestrowanych cashback w wysokości 500 PLN. Jak go odebrać? Oto niezbędne informacje na ten temat!

BetClic cashback 500 dla nowo zarejestrowanych!
BetClic cashback 500 dla nowo zarejestrowanych!

Bonus na start BetClic

Bardzo wielu graczy czekało na premierę zagranicznego bukmachera w Polsce. Marka BetClic przywitała się z naszymi typerami bonusem od przegranej w pierwszym zagranym kuponie.

Jeżeli postawisz w Betclic mecze, a coś nie pójdzie po twojej myśli, dostaniesz do 100% zwrotu stawki. Do zgarnięcia jest nawet 500 PLN!

Aktywny kod bonusowy BetClic to „KOD500„. Podajemy go w ostatnim kroku rejestracji, czyli już na samym końcu procesu zakładania konta.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Cashback od Betclic nie może wynieść więcej niż 500 PLN. Warto mieć na uwadze, że dotyczy to tylko jednorazowej zwrotu i to w przypadku przegranej w kuponie numer jeden!

Kod na start u bukmachera BetClic.pl

Opinie o BetClic i jego bonusie są dość pozytywne, ale w internecie możliwe jest wszystko. Najlepiej będzie, jeśli na własnej skórze przekonasz się o tym, czy opisywany prezent powitalny jest czymś dla ciebie!

Teraz pozostaje ci już tylko podjęcie decyzji – czy chcesz, by rejestracja w BetClic jeszcze na ciebie poczekała, czy może chcesz od razu się za nią zabrać! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic kod bonusowy. Premia 1000 PLN na start!
Następny artykuł3000 zł w Betfan + 100 zł z kodem promocyjnym „BETFAN”!
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)