Betclic i Totalizator Sportowy – czy to aktualnie najlepsze propozycje firm bukmacherskich?

Chcesz osiągać coraz to lepsze wyniki? Dodatkowo szukasz oszczędności? Do tej pory obstawiałeś w punktach stacjonarnych, aczkolwiek zdajesz sobie sprawę z tego, że ta opcja ma pewne minusy? Granie w sieci jest o wiele lepszym rozwiązaniem. Sprawdź, gdzie można to robić na co dzień. W grupie polecanych firm bukmacherskich są na pewno Betclic i Totolotek. Czym dokładnie cechują się te podmioty hazardowe?

Co oferuje Betclic?

Od razu warto wyjaśnić (bo pewnie zaraz pojawią się pewne domysły na ten temat), że ta firma bukmacherska działa legalnie. Był co prawda pewien okres, kiedy Betclic wycofał się z naszego rynku, aczkolwiek na szczęście włodarze dobrze wykorzystali ten czas. Sprawa została przemyślana, a ta firma bukmacherska finalnie dołączyła do grona legalnych podmiotów hazardowych. Udało Ci się zarejestrować konto? Masz jednak teraz pewne problemy z logowaniem w Betclic? Spróbuj chwilkę odczekać. Być może strona internetowa Betclic ma jakieś drobne problemy. Ewentualnie kłopot może leżeć po Twojej stronie (brak internetu, awaria komputera itp.). Generalnie jednak takie sytuacje zdarzają się bardzo sporadycznie. Profesjonalna firma bukmacherska Betclic oferuje atrakcyjny bonus na start. To zwrot za pierwszy przegrany kupon. W ramach tej promocji możesz zainkasować 200 PLN (minus podatek). Nie można nie zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy ma w swojej ofercie rozmaite opcje do typowania. Możesz np. zdecydować się na obstawianie… gal spod szyldu Fame MMA.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Totalizator Sportowy ma wielu godnych rywali

Kiedyś Totolotek był wiodącą firmą bukmacherską na terenie naszego kraju. Dzisiaj Klienci chętniej wybierają inne podmioty hazardowe. Na pewno zatem Totalizator Sportowy nie jest w ścisłej czołówce. Czy to jednak oznacza, że nie warto się tam rejestrować? Wręcz przeciwnie. To tylko pokazuje, że obecnie konkurencja na rynku zakładów wzajemnych jest bardzo duża. Nowy Klient tej firmy bukmacherskiej online może np. liczyć na świetny bonus. Totolotek oferuje podwojenie pierwszej wpłaty nawet do 500 PLN. Co zrobić, by skorzystać z tej opcji? Należy zarejestrować się, a w czasie zakładania konta zaznaczyć, że interesuje Cię promocja powitalna. Potem trzeba wpłacić pieniądze. Bonus do 500 PLN zostanie dodany do Twojego konta.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Możesz obstawiać… gry Lotto przez internet

Coraz więcej osób interesuje się grami Lotto. Można dzięki nim uzyskiwać kapitalne wyniki. Od pewnego czasu masz okazję obstawiać nie tylko w kolekturach stacjonarnych, ale także drogą online. Wystarczy zarejestrować się na https://www.lotto.pl/rejestracja#krok1. Dzięki temu będziesz mógł typować np. pewniaki w Keno, numery Dużego Lotka, czy Eurojackpot itd. Generalnie do dyspozycji zarejestrowanych graczy są te same gry oraz gierki, co w kontekście standardowych kolektur stacjonarnych. Co ważne, możesz swobodnie zainteresować się tym tematem. Chodzi bowiem o to, że Totalizator Sportowy to w pełni legalna firma hazardowa.

Poprzedni artykułFuksiarz kontra Betcris – bukmacherskie starcie tytanów
Następny artykułJak skutecznie obstawiać zakłady na żywo?