Legalny bukmacher BetClic ma dla nowych graczy nawet 1000 PLN na start. Jak wygląda rejestracja i jak brzmi aktualny kod bonusowy?

BetClic kod bonusowy. Premia 1000 PLN na start!
BetClic kod bonusowy. Premia 1000 PLN na start!

Bonus BetClic 2019

BetClic opinie zawdzięcza przede wszystkim ciekawej ofercie oraz rozpoznawalnej marce. Nie ma co jednak ukrywać, że i bonus powitalny jest tym, na co wielu graczy zwraca uwagę.

Zakładając konto na stronie marki BetClic, możesz wykorzystać kod bonusowy. Brzmi on „BETONLINE” i wpisuje się go po prostu w odpowiedniej rubryce na końcu rejestracji konta.

Forbet kod promocyjny
Forbet kod promocyjny

Aktualny bonus BetClic to aż 1000 PLN na obstawianie. Premia ma wartość 100% pierwszego depozytu, czyli przy wpłacie numer jeden otrzymujemy dwa razy tyle, ile otrzymalibyśmy w normalnych okolicznościach.

Jaki kod bonusowy w BetClic?

Nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia w obstawianiu, zakładanie konta BetClic nie powinno sprawić ci większych problemów. Oczywiście, możesz zawsze skorzystać z działu pomocy, ale nie wydaje nam się, by było to konieczne.

Kod bonusowy BetClic wykorzystuje się opcjonalnie. Problem w tym, że można tego dokonać jedynie przy rejestracji, czyli w późniejszym czasie nie ma już takiej możliwości.

Na co można wykorzystać pieniądze z premii powitalnej od BetClic? Na obstawianie wydarzeń z oferty bukmachera. Piłka nożna, siatkówka czy baseball – wszystko zależy od twoich predyspozycji i chęci!

Będziemy informować was o najnowszych promocjach BetClic i nie tylko. To bardzo ważne, by być na bieżąco z bonusami! 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiarygodne forum bukmacherskie
Następny artykułBetClic cashback 500 dla nowo zarejestrowanych!
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)