Awaria bukmachera Betclic. Co robić, gdy nie działa, a chcemy coś obstawić? Sprawdzamy wszystkie możliwe alternatywy dla graczy – zarówno tych bardzo aktywnych, jak i grających sporadycznie.

Betclic nie działa. Co robić w takiej sytuacji?
Betclic nie działa. Co robić w takiej sytuacji?

Awaria Betclic Polska – co wiadomo?

W dzisiejszych czasach nic nie ma prawa istnieć bez elektroniki, a przynajmniej tak jest w przypadku większości dziedzin codziennego życia. Strony internetowe to tego najlepszy przykład.

Betclic jest w Polsce legalnym bukmacherem, dlatego od razu można wykluczyć, że nie działa przez blokadę polskich władz. Nie ma takiej możliwości i warto mieć to na uwadze (inaczej jest na przykład w sytuacji, gdy Unibet nie działa).

Co zrobić, gdy Betclic nie działa? Opcji jest kilka, ale na pewno przede wszystkim trzeba zdać sobie sprawę, że awaria może potrwać tylko chwilę albo i znacznie dłużej.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Bukmacher Betclic nie działa. Dlaczego, co się dzieje?

Nigdy nie wiadomo, z jak poważną usterką ma do czynienia bukmacher i dlatego dobrze jest posiadać w zanadrzu konto w innym portalu do obstawiania. W ten sposób możemy czuć się bezpieczni w kryzysowych momentach.

Zdajemy sobie sprawę z kłopotów, na jakie można aktualnie napotkać, próbując skorzystać z naszej strony i aplikacji. Od wczorajszej nocy nasz zespół ze 100% mocą pracuje nad tym, by przywrócić ich działanie. Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.” – komunikat Betclic Polska podczas październikowej awarii.

Jaki bukmacher jest podobny do Betclic? Jeżeli szukacie najpopularniejszych rozwiązań, na pewno przyjrzycie się uważnie temu, co oferuje marka STS.

"Krzaczki" na Betclic Polska? To po prostu awaria!
„Krzaczki” na Betclic Polska? To po prostu awaria!

Na ten moment każdy nowy gracz może na stronie STS.pl otrzymać 29 PLN bez depozytu na start, a wystarcza do tego wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„!

Bonus dla nowych graczy w STS
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na STS.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE
  3. 100 PLN na start bez ryzyka
  4. 1500 PLN lub mniej przy pierwszej wpłacie jako bonus 100%!

Na pewno znajdzie się bardzo wiele osób, które stwierdzą, że awaria bukmachera na godzinę czy dwie to żaden większy problem. Owszem, niektórzy tak mogą pomyśleć, ale pamiętajmy, iż w Polsce nie brakuje typerów, którzy bukmacherkę traktują bardzo poważnie, a dla nich nawet minuta zwłoki od obstawiania to nie tylko spora bolączka, ale i duże straty dla portfela.

Co gdy Betclic nie działa?
Co gdy Betclic nie działa?

Bukmacher nie działa, co mam zrobić?

A co w sytuacji, gdy problem nie występuje po stronie bukmachera? Może zdarzyć się tak, że dana strona nie działa tylko nam, a inni mogą korzystać z niej bez problemu.

Zazwyczaj w takim przypadku problem może być po stronie naszego dostawcy internetu, przeglądarki albo po prostu jakiejś wtyczki do blokady reklam.

Najlepszym rozwiązaniem zazwyczaj jest zresetowanie komputera albo uruchomienie ponownie programu do przeglądania sieci. Można także spróbować uruchomić stronę w innej aplikacji – tak, by upewnić się, gdzie dokładnie leży problem.

Wielu typerów obecnie wybiera markę Betfan jako swojego głównego bukmachera. Znajdziecie u niego aż 200% do 300 złotych na start jako Betfan bonus powitalny, a przy wykorzystaniu kodu promocyjnego „BETONLINE” można otrzymać dodatkowe 100 PLN ekstra!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZa co można dostać bana u bukmachera internetowego?
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)