Jakie opinie graczy na temat BetClic Polska można znaleźć w internecie? Czy jest to bukmacher, którego warto brać pod uwagę przy wybieraniu strony do obstawiania? Zerknij na aktualne komentarze!

BetClic Polska. Opinie graczy. Aktualne komentarze
BetClic Polska. Opinie graczy. Aktualne komentarze

BetClic opinie forum bukmacherskie

BetClic to bukmacher, który jest całkowicie legalny w naszym kraju. Pozwala na obstawianie wydarzeń sportowych (i nie tylko) za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji mobilnej oraz portalu na smartfony. Szczególnie polecana jest aplikacja mobilna Betclic, która można pobrać za darmo na oficjalnej stronie bukmachera pod adresem www.betclic.pl

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto założyć konto u tego bukmachera, na pewno interesują cię opinie graczy BetClic. Informacji na ten temat wiele nie ma, dlatego postanowiliśmy zebrać te najciekawsze komentarze, które pojawiają się na forum bukmacherskim i zamieścić je w jednym miejscu.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Opinie BetClic Polska:

„Grałem już kiedyś u tego bukmachera, ale odkąd jest legalny jest dla mnie numerem jeden. Bardzo szybko zrobi porządek ze stronami, które w Polsce przez nikogo nie są traktowane poważnie”

„Dobry bonus powitalny na początek i całkiem niezłe kursy. Jak utrzymają zachodni poziom, powinno być naprawdę nieźle!”

„Strona internetowa przejrzysta, aplikacje nie sprawia żadnych problemów i fajny prezent na start. BetClic pozytywnie mnie zaskoczył, chociaż trudno mi dogodzić”

„Gdybym miał po raz kolejny wybierać, pewnie znów mój wybór padłby na BetClic. Do obstawiania nie ma chyba lepszej strony w naszym kraju”.

Uwaga! Komentarze będą tutaj pojawiać się na bieżąco, kiedy tylko będzie ich jeszcze więcej. Pamiętajcie, że wy również możecie na łamach naszej strony przedstawić swoje zdanie na temat marki BetClic Polska.

Betclic kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie Betclic przygotowały dla nowych graczy bonus w postaci zakładu bez ryzyka (cashback) do kwoty 500 PLN. Oznacza to tyle, że w przypadku przegrania pierwszego zakładu Betclic zwraca stawkę kuponu do 500 PLN. Żeby otrzymać bonus należy podczas rejestracji konta Betclic wpisać kod promocyjny: KOD500.

betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Ten specjalny kod promocyjny można wpisać tylko raz i tylko podczas zakładania konta, potem już nie będzie możliwości skorzystania z kodu promocyjnego. Warto skorzystać z darmowych bonusów jakie oferuje bukmacher Betclic, gdyż warunki obrotu bonusem są bardzo korzystne dla graczy, o wiele lepsze niż bonusy jakie oferują konkurencyjni bukmacherzy w Polsce.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.