Chcesz dowiedzieć się jak przebiega rejestracja w Polsce u bukmachera BetClic? Wystarczy kilka chwil, by uzyskać najistotniejsze informacje!

BetClic rejestracja w Polsce
BetClic rejestracja w Polsce

Betclic Polska rejestracja konta

Firma bukmacherska BetClic jeszcze ładnych kilka miesięcy temu oferowała swoje usługi dla Polaków w nielegalny sposób. Teraz wygląda to zupełnie inaczej, ponieważ marka uzyskała licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju, a co za tym idzie – stała się legalnym bukmacherem.

Rejestracja w Polsce w przypadku BetClic.pl możliwa jest tylko za pośrednictwem domeny z końcówką „.pl”. Pamiętajcie, że korzystanie z serwisów przygotowanych dla graczy z innych krajów jest niedozwolone przez obowiązujące przepisy hazardowe.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każda osoba pełnoletnia może założyć konto w BetClic bez żadnych opłat. Do tego wystarczy wypełnić formularz, podając dane na swój temat. Wszystko odbywa się dość sprawnie. Jak przystało na zagranicznego bukmachera – strona działa płynnie i sprawuje się tak, by mógł sobie z nią poradzić nawet totalny laik.

Jeszcze jest za wcześnie, by w internecie pojawiły się opinie BetClic. Gracze wciąż czekają jak bukmacher w pełni uruchomi swoją polską ofertę. A kiedy to nastąpi – niestety – na ten moment nie wiadomo.

Chodzą słuchy, że przygotowany zostanie specjalny kod promocyjny BetClic dla nowych klientów. Może być w tym ziarno prawdy, bo przecież każdej stronie zależy na tym, by od samego początku przyciągnąć do siebie jak największą ilość osób chętnych na obstawianie meczów!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.