Chcesz dowiedzieć się jak przebiega rejestracja w Polsce u bukmachera BetClic? Wystarczy kilka chwil, by uzyskać najistotniejsze informacje!

BetClic rejestracja w Polsce
BetClic rejestracja w Polsce

Betclic Polska rejestracja konta

Firma bukmacherska BetClic jeszcze ładnych kilka miesięcy temu oferowała swoje usługi dla Polaków w nielegalny sposób. Teraz wygląda to zupełnie inaczej, ponieważ marka uzyskała licencję na prowadzenie działalności w naszym kraju, a co za tym idzie – stała się legalnym bukmacherem.

Rejestracja w Polsce w przypadku BetClic.pl możliwa jest tylko za pośrednictwem domeny z końcówką „.pl”. Pamiętajcie, że korzystanie z serwisów przygotowanych dla graczy z innych krajów jest niedozwolone przez obowiązujące przepisy hazardowe.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każda osoba pełnoletnia może założyć konto w BetClic bez żadnych opłat. Do tego wystarczy wypełnić formularz, podając dane na swój temat. Wszystko odbywa się dość sprawnie. Jak przystało na zagranicznego bukmachera – strona działa płynnie i sprawuje się tak, by mógł sobie z nią poradzić nawet totalny laik.

Jeszcze jest za wcześnie, by w internecie pojawiły się opinie BetClic. Gracze wciąż czekają jak bukmacher w pełni uruchomi swoją polską ofertę. A kiedy to nastąpi – niestety – na ten moment nie wiadomo.

Chodzą słuchy, że przygotowany zostanie specjalny kod promocyjny BetClic dla nowych klientów. Może być w tym ziarno prawdy, bo przecież każdej stronie zależy na tym, by od samego początku przyciągnąć do siebie jak największą ilość osób chętnych na obstawianie meczów!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułEtoto bonus. Jakie są opinie graczy?
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)