W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów mogą zdarzyć się niespodzianki. Betclic przygotował na tę okoliczność bonus 50 złotych dla wszystkich typerów!

Betclic z bonusem na Ligę Mistrzów. Zwrot 50 złotych dla wszystkich!
Betclic z bonusem na Ligę Mistrzów. Zwrot 50 złotych dla wszystkich!

Betclic Combo Crush

Do promocji trzeba się zapisać. Aby to zrobić, należy kliknąć przycisk „Dołącz tutaj”, który znajduje się na oficjalnej stronie bukmachera w zakładce poświęconej akcji bonusowej Combo Crush.

Bukmacher Betclic dla każdego gracza przygotował premię 50 złotych. Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie – graczowi pozostaje spełnić warunki dotyczące samego kuponu.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Tylko kupony zagrane za co najmniej 50 złotych są brane pod uwagę. Stawka to jeden z kilku wymogów. Kolejne to kurs łączny co najmniej 5.0 oraz liczba zdarzeń na kuponie, których nie może być mniej niż 5.

Bonusy bukmacherskie na Ligę Mistrzów

Promocja trwa od dnia 16 września do 18. tego samego miesiąca. Właśnie w tym czasie można postawić kupon LIVE lub pre-match, który pozwoli na zdobycie ewentualnego zwrotu.

Uczestnictwo w promocji nic nie zmienia w przypadku odbierania wygranej. Gdy gracz trafi każdy typ, będzie mógł liczyć na taki sam zysk, jak w każdych innych okolicznościach!

Nowi gracze mogą w Betclic odebrać specjalny bonus powitalny, który daje nawet 510 złotych na start. Premia na dzień dobry jest zwrotem od przegranej w pierwszym kuponie – jest to cashback 100%!

Uwaga! Ekstra premia Betclic dla nowych graczy dostępna jest wyłącznie z kodem promocyjnym „KOD510„!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie legalne w Noblebet Online
Następny artykułObstawianie w Betclic bez marży!
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)