Bonus powitalny BetClic, czyli prezent za założenie konta u bukmachera. Co to takiego, w jaki sposób go odebrać i ile właściwie wynosi? Dowiedz się o wszystkim, co jest istotne!

Bonus powitalny BetClic Polska. Co otrzymam na start?
Bonus powitalny BetClic Polska. Co otrzymam na start?

Legalne zakłady bukmacherskie BetClic

BetClic to w pełni legalny bukmacher, który dzięki licencji Ministerstwa Finansów może oferować w Polsce swoje usługi całkowicie zgodnie z prawem.

Premiera już w czerwcu i nic dziwnego, że gracze już teraz chcieliby wiedzieć, jaki bonus powitalny BetClic zaoferuje nowym klientom. Czy coś w tej kwestii jest już pewne?

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie wiadomo dokładnie, co będzie można otrzymać w BetClic Polska na dobry początek. Prawdopodobnie będzie to jakieś doładowanie pierwszej wpłaty albo cashback.

BetClic Polska. Promocja powitalna

Poinformujemy was, gdy tylko jakieś nowe informacje w tej sprawie się pojawiają, a tym bardziej, gdy zostanie opublikowany BetClic kod promocyjny.

Pamiętajcie, by grać tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów. Na łamach naszej stronie znajdziesz opinie o bukmacherach, dzięki czemu sprawdzisz, jaka marka jest wprost stworzona dla ciebie, a jakiej powinieneś raczej unikać.

Nie chcesz czekać na start BetClic w Polsce? Zerknij na STS bonus powitalny, czyli 29 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE„!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocje u bukmacherów w 2019
Następny artykułBetClic Polska. Opinie graczy. Aktualne komentarze
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)