Bonus powitalny BetClic, czyli prezent za założenie konta u bukmachera. Co to takiego, w jaki sposób go odebrać i ile właściwie wynosi? Dowiedz się o wszystkim, co jest istotne!

Bonus powitalny BetClic Polska. Co otrzymam na start?
Bonus powitalny BetClic Polska. Co otrzymam na start?

Legalne zakłady bukmacherskie BetClic

BetClic to w pełni legalny bukmacher, który dzięki licencji Ministerstwa Finansów może oferować w Polsce swoje usługi całkowicie zgodnie z prawem.

Premiera już w czerwcu i nic dziwnego, że gracze już teraz chcieliby wiedzieć, jaki bonus powitalny BetClic zaoferuje nowym klientom. Czy coś w tej kwestii jest już pewne?

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie wiadomo dokładnie, co będzie można otrzymać w BetClic Polska na dobry początek. Prawdopodobnie będzie to jakieś doładowanie pierwszej wpłaty albo cashback.

BetClic Polska. Promocja powitalna

Poinformujemy was, gdy tylko jakieś nowe informacje w tej sprawie się pojawiają, a tym bardziej, gdy zostanie opublikowany BetClic kod promocyjny.

Pamiętajcie, by grać tylko i wyłącznie u legalnych bukmacherów. Na łamach naszej stronie znajdziesz opinie o bukmacherach, dzięki czemu sprawdzisz, jaka marka jest wprost stworzona dla ciebie, a jakiej powinieneś raczej unikać.

Nie chcesz czekać na start BetClic w Polsce? Zerknij na STS bonus powitalny, czyli 29 PLN bez depozytu z kodem „BETONLINE„!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.