Fakty są obecnie takie, że podmioty hazardowe zapewniają naprawdę sporo ciekawych promocji bukmacherskich. Jakie z nich cieszą się największym zainteresowaniem pod koniec grudnia 2021 roku?

Świetna oferta powitalna od Betfan

Szukasz fajnej oferty na początek swojej przygody. Bonus bukmacherski Sport Betfan to znakomita opcja dla każdego, kto chce szybko, bez żadnych komplikacji, powiększyć stan własnego konta. Dlaczego warto zdecydować się jednak na założenie konta w tym bukmacherze? Do wyboru masz wiele atrakcyjnych promocji. Betfan to zaś nowoczesna firma, która oferuje m.in. cashback do 600 PLN. Jakie są tutaj kluczowe zasady? Musisz założyć konto. To fundamentalna sprawa. Dodatkowo trzeba wpisać kod promocyjny oraz wpłacić pierwszy depozyt. Jeśli to zaś zrobisz, to będziesz mógł skorzystać z cashbacku do 600 PLN (minimalna stawka to jedynie 50 PLN). O czym jeszcze tutaj nie wolno zapominać? Obrót (w przypadku przegranej na pierwszym kuponie) jest bardzo prosty. Musisz tylko zagrać jeden raz za równowartość przyznanego bonusu. Poza tym ta firma bukmacherska oferuje wiele innych atrakcji. To np. zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Możesz zatem swobodnie zagrać za tę sumę. Jeśli wygrasz, to będziesz na plusie. Jeśli zaś przegrasz, to niczym nie ryzykujesz. Wszak tak właśnie działa zakład bez ryzyka. Co jeszcze ma tutaj znaczenie? Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Betfan oferuje podwojenie drugiego depozytu. Jak zdecydujesz się na kolejną wpłatę, to zainkasujesz 100% do 1000 PLN.

Co oferuje STS?

Wiele hojnych promocji. Szybko przekonasz się, że warto mieć tam konto. Na nowych Klientów tego podmiotu hazardowego czeka m.in. bonus… bez depozytu. Sprawdziliśmy tę promocję i tutaj naprawdę nie ma żadnego haczyka. W końcu nie musisz nic zainwestować, aby zainkasować potem 25 PLN. Co dodatkowo jest oferowane przez tego popularnego buka? To podwojenie wpłaty. W tym momencie (stan na 30 grudnia 2021 roku) masz okazję zainkasować 100% do 1200 PLN. Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy wykonać depozyt do STS. Od jego kwoty zależy zaś to, ile potem zainkasujesz. Maksymalnie jest to 1200 PLN. Jeśli zatem zdecydujesz się na maksymalny depozyt, to będziesz miał łącznie 2400 PLN.

Czy warto mieć konto w Fortunie?

Zdecydowanie tak. Coraz więcej osób ma świadomość tego, że warto zdecydować się na tego bukmachera. Jest to na pewno bardzo doświadczona firma hazardowa. W końcu Fortuna oferuje swoje usługi już od 1996 roku. Dodatkowo nie ma tutaj żadnych problemów z legalnością itp. W końcu Fortuna działa zgodnie z naszym prawem. O czym jeszcze warto wspomnieć w dzisiejszym poradniku? Fortuna przygotowała wiele cennych atrakcji. Możesz np. zdecydować się na bonus bez depozytu (20 PLN). Do wyboru dla nowych Klientów tego podmiotu hazardowego są także inne ciekawe opcje. Chodzi m.in. o zakład bez ryzyka. Aż do 600 PLN. Gdybyś chciał skorzystać z tej promocji, to musisz założyć konto oraz wpłacić depozyt. Potem możesz zagrać bez obaw swój pierwszy kupon. Jeśli bowiem przegrasz, to i tak… nie będziesz na tym stratny.

Poprzedni artykułPodstawowe elementy zakładów sportowych
Następny artykułPewniaki bukmacherskie – plusy i minusy zakładów bukmacherskich