Zaczynamy tydzień emocji! W tym tygodniu oferujemy promocje na wszystkie obstawiane dyscypliny sportowe tenis, siatkówka a nawet piłka nożna. Możesz spróbować swoich sił w Totolotku i obstawić wybraną rozgrywkę według swoich upodobań. Ten legalny bukmacher przygotował cały zestaw zakładów w atrakcyjnej ofercie. 

Już 15 stycznia -AKO Australian Open turniej tego roku, w którym zagra słynna Iga Świątek, na którą obstawisz na swoim kuponie minimum 4 mecze, możesz zgarnąć bonus aż 25% od zagranych 50 złotych. Żeby tego było mało Zakłady Totolotek oferują w dniu 15 stycznia obstawienie zakładu za minimum 50 złotych na DEV Volleyball Champions League by cieszyć się FREEBETEM 20 PLN!

Extra Oferta od Totolotka!

Koniecznie sprawdź inne rozgrywki w tym okresie, ponieważ Totolotek oferuje wiele bonusów za obstawione mecze. Przykładem jest oferta 18 stycznia czyli piątek-Gram Grubo, w której stawka za minimum 100 zł podnosi wartość Twojej wygranej nawet o 14%! W sobotę stawiając na Derby Londynu możesz zgarnąć do 50 PLN! Promocja AKO to zyskanie 25% bonusu od kwoty jaką wniosłeś na swój kupon! Pamiętaj, że muszą to być minimum 4 zdarzenia znajdujące się na jednym kuponie.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać, aby wygrywać więcej
Następny artykułSkoki Narciarskie 2019 i promocja u bukmachera Lvbet
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.