Znany legalny bukmacher forBET pochwalił się jakiś czas temu nową odsłoną swojej strony aplikacji mobilnej. Jak już pewnie większość z was zauważyła jest ona dużo szybsza i o wiele bardziej funkcjonalna.

nowa aplikacja bukmachera forbet

Nowa aplikacja od bukmachera forBET

To bardzo ważna informacja dla wszystkich typerów, ponieważ wszystko co dotychczas było dostępne na stronie www w wersji na komputery, od teraz można bez problemów znaleźć również na urządzeniach mobilnych.

W takich ważnych wydarzeniach, bukmacher forBET zawsze szykował coś gratisowego dla swoich graczy i tym razem jest podobnie. Z okazji nowej odsłony aplikacji i platformy bukmacherskie mobile forBET przygotował promocje, w której wszystkie kupony zagrane przez urządzenia mobilne są powiększone aż o 12%.

Taka promocja to świetna korzyść dla graczy i większa wygrana na wszystkie kupony zawarte przez telefon. To również dobra okazja na przetestowanie nowych funkcji.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUważaj na 1xbet. Graj tylko legalnie!
Następny artykułBONUS od bukmachera LV BET na FAME MMA 3
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.