Bukmacher Premium Bull to nic innego jak Bwin w tajemniczej oprawie. Sprawdźcie, jakie opinie 2020 dostępne są na jego temat w internecie! Czy Premiumbull jest legalny w Polsce? Jak tam można obstawać mecze?

Bukmacher Premium Bull. Opinie 2020
Bukmacher Premium Bull. Opinie 2020

Premium Bull legalny w Polsce czy nie?

Bukmacher Bwin oficjalnie nie przyjmuje już graczy z Polski, a jednocześnie „stara się” uzyskać licencję na oferowanie zakładów w naszym kraju. Wiele osób chciałoby, żeby rzeczywiście tak było, ale okazuje się, iż jest to jedynie przykrywka.

Od momentu, gdy w Polsce weszła w życie ustawa hazardowa 2017, na oficjalnej stronie Bwin widnieje informacja, która mówi o tym, że bukmacher próbuje otrzymać licencję od Ministerstwa Finansów. Mamy jednak rok 2020, a nadal w tej kwestii nic nie wiadomo.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kto jednak bardziej siedzi w branży bukmacherskiej, albo po prostu postarał się i przeszukał odpowiednie strony, prawdopodobnie doskonale wie, że istnieje Bwin dla Polaków. Znajdziemy go pod zupełnie inną nazwą – tak, żeby głównodowodzący nie miał przy tym problemów prawnych.

Premium Bull to Bwin dla Polaków

Premium Bull to strona stworzona dla osób, które chciałby grać w Bwin, ale nie do końca oficjalnie. Jak zapewne się domyślacie, jest to proceder nielegalny i pod żadnym pozorem nie można w nim uczestniczyć!

Trudno znaleźć dobre opinie graczy na temat „cwaniactwa” Bwin. Na pewno znajdują się tacy, którzy dają przyzwolenie na tego typu pomysły, ale patrząc po internecie, widać, iż takich osób jest naprawdę niewiele.

Jeżeli Bwin myśli poważnie o polskim rynku, wydaje się, że powinien przede wszystkim pomyśleć o wyjściu z szarej strefy. Chociaż na ten moment się na to nie zapowiada, wierzymy, iż sytuacja prędzej czy później ulegnie zmianie. Kto wie, może pojawi się Bwin licencja w Polsce 2020, ale czy rzeczywiście tak będzie – czas pokaże.

Bukmacher Premium Bull. Opinie 2020
Bukmacher Premium Bull. Opinie 2020

Bukmacher Premium Bull opinie graczy

Okazuje się, że wcale nie jest w internecie trudno znaleźć, jakie są opinie graczy na temat bukmachera Premium Bull. Jest to o tyle dziwne, że przecież Polacy z tego rodzaju stron w ogóle nie powinni korzystać.

Mimo wszystko, jeżeli przejrzymy internet, zobaczymy, że komentarze dotyczące opisywanej przez nas firmy wcale nie są pozytywne. Bwin na pewno chciałby aby było inaczej, ale nic nie zapowiada, by cokolwiek miało się zmienić.

Bwin był kiedyś moim ulubionym bukmacherem, ale Premium Bull nawet nie daję szans. Strona nie ma licencji, a nigdzie o tym ani słowa! Oszustwo!”

Można przez tę stronę wpaść w poważne tarapaty. Wiem, co mówię i to niestety z własnego doświadczenia. Radzę unikać!”

Może i Bwin jest dobrym bukmacherem, a do tego bardzo znanym, ale na ten moment nie ma mowy, by Premium Bull miało go zastąpić. Ta stronka to jakaś pomyłka!”

Polski bukmacher zamiast Bwin

Tych, którzy chcą grać online u bukmachera, zapraszamy do obstawiania w polskich, legalnych firmach. Nie brakuje firm, które mają naprawdę dobre warunki, a przy tym nawet dają kasę bez depozytu na start!

Bukmacherem często porównywanym z tymi zagranicznymi jest STS. Można u niego nie tylko oglądać mecze za darmo, ale także korzystać z licznych promocji, dobrych kursów i nowoczesnej strony internetowej.

Dodatkowo, wpisując kod promocyjny BETONLINE można na stronie www.STS.pl skorzystać z bonusu bez depozytu, który wynosi aż 29 PLN! Jeżeli natomiast później gracz wykona przelew, będzie mógł otrzymać ekstra 1200 PLN!

Betfan obstawianie bez podatku
Betfan obstawianie bez podatku

Legalny bukmacher bez podatku

Legalny bukmacher kojarzy się z podatkami, ale nie jest tak w każdym przypadku. Marka Betfan przez cały rok oferuje klientom obstawianie bez podatku, czyli wygrane powiększone aż o 14%!

To, co wyróżnia tego bukmachera na tle innych, to fakt, że warunki do spełnienia w promocji bez podatku są naprawdę proste. A wszystko sprowadza się w zasadzie tylko do jednego – zawierania zakładów online!

Dla nowych graczy na www.Betfan.pl przygotowano kod promocyjny BETFAN. Daje on 100 złotych jako zakład bez ryzyka, a do tego do 3000 złotych przy pierwszych kilku wpłatach.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna aktualne opinie graczy
Następny artykułUnibet opinie graczy 2020
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)