Bukmacher Premium Bull to nic innego jak Bwin w tajemniczej oprawie. Sprawdźcie, jakie opinie 2019 dostępne są na jego temat w internecie!

Bukmacher Premium Bull. Opinie 2019
Bukmacher Premium Bull. Opinie 2019

Premium Bull legalny czy nie?

Bukmacher Bwin oficjalnie nie przyjmuje już graczy z Polski, a jednocześnie „stara się” uzyskać licencję na oferowanie zakładów w naszym kraju. Wiele osób chciałoby, żeby rzeczywiście tak było, ale okazuje się, iż jest to jedynie przykrywka.

Premium Bull to strona stworzona dla osób, które chciałby grać w Bwin, ale nie do końca oficjalnie. Jak zapewne się domyślacie, jest to proceder nielegalny i pod żadnym pozorem nie można w nim uczestniczyć!

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trudno znaleźć dobre opinie graczy na temat „cwaniactwa” Bwin. Na pewno znajdują się tacy, którzy dają przyzwolenie na tego typu pomysły, ale patrząc po internecie, widać, iż takich osób jest naprawdę niewiele.

Jeżeli Bwin myśli poważnie o polskim rynku, wydaje się, że powinien przede wszystkim pomyśleć o wyjściu z szarej strefy. Chociaż na ten moment się na to nie zapowiada, wierzymy, iż sytuacja prędzej czy później ulegnie zmianie.

Tych, którzy chcą grać online u bukmachera, zapraszamy do obstawiania w polskich, legalnych firmach. Obecnie na www.eFortuna.pl można przy rejestracji wpisać wyjątkowy kod bonusowy „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.