Na pewno to bardzo rozpoznawalna marka w Polsce, ale czy Totolotek to dobry bukmacher online? Sprawdzamy, co na ten temat sądzą typerzy z różnych zakątków Polski!

Czy Totolotek to dobry bukmacher online?
Czy Totolotek to dobry bukmacher online?

Totolotek najlepszy bukmacher w Polsce?

Totolotek charakteryzuje się przede wszystkim dużą liczbą promocji bez depozytu. Dzięki tego typu akcjom przy wygranej otrzymujemy dokładnie tyle środków (a niekiedy nawet jeszcze więcej!), ile byśmy zgarnęli bez płacenia 12% od wniesionej stawki.

Opinie graczy o Totolotku są dobre, ale na pewno nie jest to bukmacher pozbawiony wad. Sam wygląd strony przeszkadza wielu osobom, a i o kursach nie w każdym przypadku można tutaj mówić pozytywnie. Niestety, na stronie rzadko znajdziemy też akcje promocyjne z premiami od kolejnych depozytów.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Generalnie rzecz ujmując, Totolotek wydaje się dobrym wyborem. Nie jest to może jeden z tych najlepszych buków na rynku, ale raczej mało kto umieściłby go na samym dnie jakiegokolwiek rankingu tematycznego.

Istotną zaletą opisywanej strony bukmacherskiej jest dostępny bonus na start. Nie tylko można w niej zgarnąć bonus za pierwszy depozyt, ale nowi gracze otrzymują też premię bez depozytu za samo założenie konta! O, to się nazywa akcja specjalna!

Założenie konta w Totolotku online jest – oczywiście – bezpłatne. Jeżeli chcecie to zrobić, wystarczy, że wejdziecie na stronę internetową www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOpinie o Totalbet bonus bez depozytu
Następny artykułBetClic bonus powitalny 2019
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)