Star-Typ-Sport to jedna z firm, która mimo ostrej konkurencji i problemów z nowelizacjami prawnymi jest nadal jednym z najlepszych bukmacherów w kraju. Jednakże dlaczego to właśnie ona jest uznawana za jednego z najlepszych bukmacherów? Na czym polega jej oferta? O tym dowiesz się już za chwilę!

Dlaczego bukmacher STS jest uznawany za najlepszego na rynku?

Założenie STS

Firma STS powstała w Katowicach w 1997 roku. Na tle zaciekłej konkurencji rzadko można spotkać rodzime firmy mające siedzibę w Polsce, ponieważ większość firm prowadzących gry w tej branży w Polsce jest zarejestrowanych za granicą. Początkowo STS zapewniał tylko ofertę w swoich stałych punktach bukmacherskich – a od 2017 roku STS zaczął oferować zakłady swoim klientom online i od tego czasu koncentruje się na rozszerzaniu swoich usług właśnie w Internecie.

Polski bukmacher sts nowy bonus bez depozytu 2020
Nowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta zakładów

STS oferuje różnorodne opcje zakładów, więc każdy ma coś fajnego do wyboru. Oczywiście prawie wszystkie usługi STS obejmują zakłady sportowe (ponad 30 dyscyplin), chociaż nie jest to oczywiście jedyna rzecz, którą STS zaoferował swoim klientom – takie jak usługi Betgames STS, wirtualne zakłady sportowe czy zakłady specjalne nie są niczym nowym, ale mocno rozszerzają ofertę tego legalnego bukmachera, więc nic dziwnego że STS jest uważany za jednego z przodowników rynku.

Kolejną zaletą STS jest oczywiście to, że można u niego oglądać transmisje na żywo z wielu rozgrywek ligowych, w tym z wydarzeń sportowych takich jak piłka nożna czy koszykówka, a nawet z mniej znanych wydarzeń. Oczywiście należy wziąć pod uwagę następujące punkty: Aby oglądać transmisję, musisz być zarejestrowany i mieć potwierdzone konto. Dodatkowo w transmisji nie ma polskich komentarzy – ale z drugiej strony można oglądać mecze bez żadnych konsekwencji prawnych, dzięki czemu można tu wybaczyć brak Polskiego komentarza.

Betgames STS

Betgames STS jest jednym z produktów, które STS dostarcza od niedawna swoim nowym użytkownikom. Po co oferować tak wyjątkową ofertę? Cóż, to bardzo proste – poza monopolem państwowym nikt na naszym rynku nie oferuje legalnych zakładów na gry karciane online. Oczywiście nie możemy oczekiwać, że ktokolwiek zaburzy monopol Totalizatora Sportowego.

Jak grać w Betgames STS? Cóż, dzięki tej usłudze możesz obstawiać wyniki gier w pokera, bakarata lub wojny. STS zapewnia tę zabawę przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Kolejną zaletą jest to, że w studio zwykle siedzi piękna pani krupier, która zarządza całą grą.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Opinia graczy o tym bukmacherze

Z powodu globalnego zakazu organizowania sportu wielu bukmacherów musiało w zeszłym roku zaprzestać świadczenia usług bukmacherskich, ale STS zamiast zrezygnować, skupiło się na oferowaniu wirtualnych zakładów sportowych, zakładów e-sportowych, a nawet Betgames. Firma udowodniła, że jest godna zaufania i nie wyjdzie z rynku, oraz nie zawiesi działalności, więc nie jest to zaskakujące, że opinie o polskim bukmacherze sts są całkiem dobre.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalizator sportowy – co oferuje swoim klientom?
Następny artykułDlaczego warto jest obstawiać zakłady pojedyncze? Poradnik bukmacherski 2021