Nie da się ukryć, że wielu początkujących graczy nie zdaje sobie sprawy z tego, że większość doświadczonych typerów wcale nie obstawia zakładów za miliony, aby wygrywać więcej – tylko robi to regularnie, za średnie sumy pieniędzy. Jak więc oni to robią? O tym dowiesz się już za chwilę!

Dlaczego warto jest obstawiać zakłady pojedyncze? Poradnik bukmacherski 2021

Analiza bukmacherska zakładów pojedynczych

Kluczem do regularnego wygrywania zakładów nie jest obstawianie za miliony, ale raczej dokładna analiza danego wydarzenia. Oczywiście aspekty takie jak wiedza i doświadczenie są bardzo ważne.

Dlatego każda analiza na kuponie musi być zrobiona dokładnie. Pod lupę należy wziąć pod uwagę wiele czynników – takich jak w poprzednich meczach radziła sobie wybrana przez ciebie drużyna, ile razy punktowali, kto jest kontuzjowany itd. Skoro też jedno zdarzenie jest tak ciężko przeanalizować dokładnie, to sam chyba zaczynasz widzieć, że nie ma sensu tego robić w przypadku zakładów akumulowanych, ponieważ nie da się przez 15 godzin dziennie klepać analizy bukmacherskiej.

Z tego powodu też profesjonalni gracze często stawiają zakłady pojedyncze, ponieważ tylko w ten sposób są w stanie zwiększyć swoje szanse na wygraną. Naturalnie jeśli sam chcesz zacząć typować zakłady jak ekspert, to musisz zdobyć trochę doświadczenia, nie mówiąc już o tym, że przede wszystkim musisz nauczyć się praktyki.

Dobrym pomysłem na zdobycie odpowiedniego doświadczenia jest zajrzenie na fora bukmacherskie – tam zazwyczaj istnieje wiele analiz bukmacherskich, które pomogą ci nadać szkielet swoim pierwszym analizom, a na dodatek w razie wątpliwości możesz też zapytać innych, jak ją przede wszystkim przeprowadzić poprawnie.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Stawki na zakłady

Aby wygrać pieniądze tą metodą gry, nie wystarczy tylko dokładnie przeanalizować ofertę i indywidualnie dobrane spotkania. Pamiętaj o tym, że granie singli wymaga stosunkowo dużej skuteczności. Jeśli jednak dokładnie przeanalizujesz grę, to masz szansę na odniesienie poważnego zwycięstwa. Wracając jednak do stawek, musisz pamiętać o tym, że przede wszystkim nie obstawiać zakładów z niskimi kursami, bo w końcu musisz pamiętać o tym, że twoja wygrana nie będzie w pełni dla ciebie – co to znaczy? Otóż musisz średnio odliczyć 20% z twojej wygranej na rzecz 12% podatku od zakładów losowych dla państwa, oraz 5-20% marży bukmacherskiej. Z tego powodu też musisz brać pod uwagę to, aby zakład był dla ciebie opłacalny, dlatego też określenie stawki zanim w ogóle zaczniesz obstawiać jest bardzo ważne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dodatkową ważną kwestią jest to, żeby sprawdzać rankingi bukmacherskie, ponieważ tylko w ten sposób będziesz w stanie bardzo szybko rozeznać się w kursach bukmacherskich – w końcu nie jest wykluczone, że jeden bukmacher daje niskie kursy na dany zakład, podczas gdy drugi daje tzw. ,,valuebeta” na ten zakład, który warto jest obstawić, aby zyskać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego bukmacher STS jest uznawany za najlepszego na rynku?
Następny artykułJak obstawiać bez podatku u bukmachera?