Legalny bukmacher Forbet ma dla graczy bonus powitalny w wysokości 2000 PLN. Co zrobić, by zgarnąć aż taką premię? Oto szczegóły najnowszej promocji dla nowych graczy!

Forbet bonus powitalny. Wakacje z premią 2000 PLN!
Forbet bonus powitalny. Wakacje z premią 2000 PLN!

Bonus na start w Forbet

Oferta obowiązuje od dnia 6 czerwca do 31 sierpnia. Nie musisz się do niej zapisywać – automatycznie może wziąć w niej udział każda nowo zarejestrowana osoba w Forbet.

Jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmachera z tego wpisu, założysz je w kilka chwil. W tym celu wystarczy, że wejdziesz na stronę Forbet, a następnie wypełnisz formularz rejestracyjny.

forbet zakładanie konta
forbet zakładanie konta

Jaki kod bonusowy wpisać w Forbet? Freebet 50 PLN ekstra!

Kod promocyjny Forbet to „BETONLINE„. Jeżeli go podasz w odpowiedniej rubryce, otrzymasz freebet 50 PLN. Zakład można zapewnić sobie tylko przy zapisywaniu się do bukmachera!

Co dokładnie możesz otrzymać w ramach promocji na wakacje 2019? Poznaj już teraz strukturę wypłat bonusowych:

  • I wpłata to 100% do 1000 PLN
  • II wpłata to 75% do 500 PLN
  • III wpłata to 50% do 500 PLN

W każdej chwili możesz sprawdzić kursy bukmacherskie Forbet oraz aktualną ofertę tej marki. W ten sposób najłatwiej przekonać się, czy jest to propozycja pasująca do naszych indywidualnych preferencji.

Przypominamy, że posiadanie konta typerskiego to nie tylko możliwość obstawiania. Każdy zarejestrowany gracz ma prawo do tego, by oglądać mecze za darmo w Forbet!

PS. Już w lipcu możliwe będzie obstawianie w BetClic Polska. Informacja została potwierdzona przez przedstawicieli marki!

Forbet kod promocyjny
Forbet kod promocyjny

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic Polska. Opinie graczy. Aktualne komentarze
Następny artykułWiarygodne forum bukmacherskie
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)