Dzięki nowej usłudze Forbet TV każdy gracz może oglądać bezpłatne mecze przez internet. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze to przejdź do kolejnej części tego artykułu.

Forbet TV mecze

Mecze w internecie to obecnie legalny standard i nikt nie traktuje tego jako czegoś nielegalnego. Forbet TV to zupełnie nowa usługa od firmy bukmacherskiej Forbet. Warto wyjaśnić wszystkim, co to dokładnie jest i jak można transmitować mecze całkowicie za darmo.

Jeśli jesteś graczem legalnego bukmachera Forbet, można korzystać ze wszystkich dostępnych streamów wideo z meczów piłkarskich, koszykarskich, hokeja, siatkówki i nie tylko. Wszystko to zupełnie za darmo, na komputery, oraz urządzenia mobilne.

Aby włączyć mecze na żywo, przede wszystkim musisz zarejestrować konto w firmie Forbet. Zrobisz to w zaledwie kilka wolnych chwil. Proces jest bardzo banalny i przejrzysty, ponieważ bukmacher nie wymaga od Nas pełnych danych, ani skanu dowodu.

Jak oglądać mecze w Forbet?

Chcesz oglądać mecze w usłudze Forbet to postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1 Wejść na www.iForbet.pl

2 Przejść przez rejestrację (kod promocyjny: BETONLINE)

3 Aktywuj nowe konto

4 Zaloguj się i oglądaj za darmo!

Zakłady bukmacherskie firmy Forbet umożliwiają oglądanie piłki nożnej, siatkówki, oraz turniejów wielkoszlemowych. To zaledwie kilka przykładów dostępnych dyscyplin, ale materiałów jest tam bardzo wiele. Większość popularnych meczy jest transmitowana.

Doszły nas informacje, że również ekstraklasa online będzie dostępna u polskich bukmacherów. Jeżeli tak się stanie to usługa Forbet TV być może będzie jedyną firmą, która będzie oferowała transmisje z naszej polskiej ligi. Mamy ogromną nadzieję, że tak się stanie i jeśli tylko będzie ta opcja dostępna, od razu Was o tym poinformujemy.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBONUS od bukmachera LV BET na FAME MMA 3
Następny artykułPromocje u bukmacherów w 2019
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.