Świetna wiadomość! Jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce Fortuna, otrzymał prestiżową nagrodę.

Nagroda została przyznana podczas 84. plebiscytu „Przeglądu Sportowego” na najlepszego polskiego sportowca roku.

Fortuna zasłużyła sobie na tą nagrodę przede wszystkim działaniami sponsorskimi. Była sponsorem tytularnym 1. ligi piłkarskiej, oraz oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji skoczków.

Na tej najważniejszej gali sportowej w roku, nagrodę z rąk dyrektora ds. sportu Telewizji Polsat Mariana Kmity odebrał prezes firmy Fortuna Pan Konrad Komarczuk.

Jako Fortuna, jesteśmy bardzo dumni z tej nagrody. Dziękuje moim pracownikom, którzy w misję sponsoringu coraz chętniej się włączają. Jestem wdzięczny wszystkim drużynom, które z nami współpracują, bo wciąż odnoszę wrażenie, że firmy bukmacherskie oddziela pewna bariera, którą staramy się zwalczyć – powiedział prezes Komarczuk.

Z okazji wyróżnienia firma bukmacherska Fortuna postanowiła świętować sukces, dlatego przygotowała wiele fajnych promocji bukmacherskich, z których warto skorzystać już teraz. Poniżej znajdziesz link do najnowszych promocji bukmachera Fortuna.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTraf Zakłady Bukmacherskie. Opinie 2019
Następny artykułKiedy rusza bukmacher BetClic?
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.