Niezależnie od tego czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z bukmacherami, czy jesteście weteraniami, na pewno szukaliście miejsca, gdzie można porozmawiać z innymi typerami. Dzisiaj zastanowimy się co jest lepsze, forum czy czat.

Dlaczego warto być członkiem typerów

Kontakt z innymi typerami to bardzo ważna kwestia w świecie typera, ponieważ dzięki temu możemy uniknąć wielu błędów, mamy możliwość poznania nowych technik obstawiania, a nawet możemy zgarnąć aktualne bonusy bukmacherskie i wiele więcej. Warto o tym pomyśleć, ponieważ typowanie w pojedynkę jest o wiele trudniejsze. Lepiej skorzystać z forum lub czatu.

Taka szybka dyskusja na żywo z innymi typerami daje okazję wiele korzyści i pozwala nawiązać ciekawe znajomości, które mogą się przydać w późniejszych rozgrywkach. Wszystko to, oczywiście, całkowicie za darmo, więc dlaczego nie korzystać.

Obecnie dużo osób korzysta z forum bukmacherskiego i jest to bardzo popularna forma kontaktu wśród typerów, ale od jakiegoś czasu pojawiło się ciekawsze rozwiązanie jakim jest czat bukmacherski. To jest również nasz typ i jeśli chcesz wybrać pewne miejsce spotkań to zdecyduj się na czat.

Jaki czat bukmacherski wybrać?

Naszym zdaniem najlepiej dołączyć do polskiego czatu, który jest już znany na rynku. Jednym z najbardziej polecanych w naszym kraju jest czat bukmacherski Betonline. Wystarczy wpisać w google betonline. Jest to miejsce, gdzie tysiące graczy na bieżąco relacjonuje najważniejsze wydarzenia bukmacherskie w Polsce.Przekonaj się.Darmowa rejestracja jest banalna i jest dostępna 24 godziny na dobę! Nawet legalni bukmacherzy coraz częściej dają graczom możliwość rozmawiania na czatach. Niestety często są tam osoby z konkurencji, które zamiast pomagać, tylko przeszkadzają. Są jeszcze zagraniczne czaty nielegalnych bukmacherów, ale to najgorsze rozwiąnie, ponieważ takie firmy nie posiadają licencji ministerstwa i działają na rynku niezgodnie z prawem.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.