Niezależnie od tego czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z bukmacherami, czy jesteście weteraniami, na pewno szukaliście miejsca, gdzie można porozmawiać z innymi typerami. Dzisiaj zastanowimy się co jest lepsze, forum bukmacherskie czy czat.

Typerzy – dlaczego warto do nich dołączyć?

Kontakt z innymi typerami to bardzo ważna kwestia w świecie typera, ponieważ dzięki temu możemy uniknąć wielu błędów, mamy możliwość poznania nowych technik obstawiania, a nawet możemy zgarnąć aktualne bonusy bukmacherskie i wiele więcej.

Warto o tym pomyśleć, ponieważ typowanie w pojedynkę jest o wiele trudniejsze. Lepiej skorzystać z forum lub czatu, a po pewnym czasie staną się one naszym drugim domem. Szczególnie, gdy będziemy chcieli zagrać jakiś kupon u bukmachera i zaczniemy szukać pewniaków po internecie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Najlepsze forum bukmacherskie

Taka szybka dyskusja na żywo z innymi typerami daje okazję wiele korzyści i pozwala nawiązać ciekawe znajomości, które mogą się przydać w późniejszych rozgrywkach. Wszystko to, oczywiście, całkowicie za darmo, więc dlaczego nie korzystać.

Obecnie dużo osób korzysta z forum bukmacherskiego i jest to bardzo popularna forma kontaktu wśród typerów. Mimo że w bardzo wielu dziedzinach życia fora nie są już na pierwszym miejscu, w bukmacherce nadal mają się całkiem nieźle.

Forum bukmacherskie ma swoje wady i zalety. Traktowane jest nieco poważniej, dlatego raczej tam znajdziecie bardziej wyrafinowanych graczy, natomiast trudniej będzie wam przebić się do grona szanowanych użytkowników.

Niestety, forum nie pozwala na szybkie dyskusje, a przynajmniej nie w 90% przypadków. To z kolei sprawia, że coraz więcej osób wybiera czat bukmacherski.

Jaki czat bukmacherski wybrać?

Naszym zdaniem najlepiej dołączyć do polskiego czatu, który jest już znany na rynku. Jednym z najbardziej polecanych w naszym kraju jest czat bukmacherski Betonline. Wystarczy wpisać w google betonline. Jest to miejsce, gdzie tysiące graczy na bieżąco relacjonuje najważniejsze wydarzenia bukmacherskie w Polsce.

Przekonaj się sam. Darmowa rejestracja jest banalna i jest dostępna 24 godziny na dobę!

Czat bukmacherski online
Czat bukmacherski Betonline

Czat dla typerów

Nawet legalni bukmacherzy coraz częściej dają graczom możliwość rozmawiania na czatach. Niestety często są tam osoby z konkurencji, które zamiast pomagać, tylko przeszkadzają.

U bukmacherów nie brakuje też podstawionych użytkowników, którzy namawiają do gry, pokazują duże wygrane i tak dalej. Niektórzy tego typu rzeczy po prostu ignorują, ale zdajemy sobie sprawę, że istnieją osoby, dla których tego rodzaju czynniki będą nie do zniesienia.

W sieci znaleźć można również zagraniczne czaty nielegalnych bukmacherów, ale to najgorsze rozwiązanie, ponieważ takie firmy nie posiadają licencji ministerstwa i działają na rynku niezgodnie z prawem.

Pamiętajmy również o tym, że za granicą nie wszystkie sporty są tak samo popularne. Czat na Wyspach może być pełen informacji o dyscyplinach, które zupełnie nas nie interesują.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPolscy bukmacherzy mają wpływ na budżet państwa
Następny artykułZarejestruj się na etoto i zdobądź 20 PLN na start za darmo!
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.