Fuksiarz kontra Betcris – bukmacherskie starcie tytanów

Dawniej osoby zainteresowane zakładami bukmacherskimi nie miały aż tak dobrze… W końcu nie było takiego wyboru, jak ma to miejsce teraz. Obecnie każdy Klient może zaś swobodnie zdecydować się na rozmaite firmy bukmacherskie. Niezwykle popularne ostatnimi czasy stały się Fuksiarz oraz Betcris. Dlaczego? Czym wyróżniają się te firmy? Jakie bonusy oferują na dzień dobry dla każdego nowego Klienta? Co można tam typować? Oto garść kluczowych informacji.

Co warto wiedzieć na temat Fuksiarza?

Jest to legalna firma bukmacherska. To najważniejsze. Ten podmiot hazardowy działa na terenie Polski mniej więcej od jednego roku kalendarzowego. Warto zaznaczyć, że Fuksiarz oferuje możliwość obstawiania (tego, co jest w ofercie) na kilka rozmaitych sposobów. Możesz np. grać przez internet. Nie ma przeszkód, by typować z poziomu własnej aplikacji mobilnej na telefonie. To też wpływa na to, że opinie o bukmacherze Fuksiarz są obecnie tak dobre. Ta firma bukmacherska jest na co dzień promowana przez znanego dziennikarza sportowego Krzysztofa Stanowskiego (to jeden z twórców Kanału Sportowego). Dodatkowo możesz skorzystać z hojnego bonusu na start. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Najpierw należy mieć konto, a potem zagrać kupon, na którym każde zdarzenie będzie miało kurs wynoszący minimum 2,00. Jeśli przegrasz, to zainkasujesz zwrot części stawki. Jego maksymalna wartość wynosi aż 500 PLN. Nie ma tutaj żadnego obrotu.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nowy bonus powitalny w Betcris robi bardzo pozytywne wrażenie

Jeszcze do niedawna obowiązywała nieco inna promocja w firmie bukmacherskiej Betcris. Gracze mogli zainkasować freebet powitalny 50% do poziomu 200 PLN. Warunki tego bonusu były bardzo proste. Typer musiał mieć przede wszystkim swoje konto bukmacherskie. Poza tym w czasie rejestracji trzeba było podać kod promocyjny w Betcris („BC200”). Teraz promocja jest już inna. Aktualnie możesz zainkasować bonus w postaci cashbacku. Aż do 500 PLN. Jakie są w tym momencie najważniejsze warunki? Gracz musi posiadać konto i postawić za minimum 20 PLN. Maksymalna opcja to 500 PLN. Jeśli kupon okaże się przegrany, to pieniądze wrócą na konto gracza. Jakie są zaś warunki związane z obrotem? Należy postawić za trzykrotność otrzymanej sumy. Na kuponie powinny znajdować się minimum trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich musi wynosić co najmniej 1,30.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Do obstawiania są zakłady przedmeczowe oraz live

Gdzie lepiej zarejestrować się w pierwszej kolejności? Tę decyzję zostawiamy już Tobie. Na pewno zarówno Fuksiarz, jak i Betcris to legalne i zarazem hojne firmy bukmacherskie. Warto zaznaczyć, że te podmioty hazardowe zapewniają też świetną ofertę do typowania. Możesz bowiem np. śmiało grać rozmaite wydarzenia przedmeczowe oraz live. W ofercie znajdują się różne opcje krótkoterminowe i długoterminowe. Co jeszcze cieszy się niemałym zainteresowaniem? Wiele dyscyplin. Wszak Fuksiarz i Betcris stawiają na uniwersalność. W tych podmiotach hazardowych możesz zatem typować nie tylko futbol, czy skoki narciarskie, ale także sporty relatywnie niszowe.

Poprzedni artykułSTS – poradnik gry
Następny artykułBetclic i Totalizator Sportowy – czy to aktualnie najlepsze propozycje firm bukmacherskich?