Promocje umożliwiające obstawianie zakładów w ten sposób nie są niczym nowym na polskim rynku. Jednak niewiele bukmacherów decyduje się na oferowanie zakładów w ten sposób przez cały rok. Jak więc możesz obstawiać u buka bez podatku?

Jak obstawiać bez podatku u bukmachera?

Jak obstawia się u buka bez podatku?

Kiedy gramy u bukmachera, aby obstawiać legalnie, musimy płacić podatki. W Polsce przy obstawianiu większych zakładów (Ponad 2280 zł) czekają na nas dodatkowe wydatki w postaci dodatkowych 12% podatku. Na szczęście można to rozwiązać i na pewno nie działamy wtedy w szarej strefie. Tak zwane legalne zakłady wolne od podatku to nic innego jak dopłacenie przez bukmachera brakującej sumy podatku.

Dzięki tej premii buk rekompensuje ci wydatek na podatek, który gracz musi zapłacić za zakład, w związku z czym nie wlicza całego swojego wkładu do ogólnego mnożnika kursów dla danego kuponu.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Jak to wszystko właściwie działa?

Grając za 100 zł faktycznie używamy 88 zł na zakład, ponieważ 12 zł zostanie automatycznie przelane na podatek. W ten sposób na samym początku już tracimy już część wygranej na zakładach, nie mówiąc już o tym, że nie liczymy jeszcze marżę bukmacherską, która nawet może wynosić 20%.

Buk może pokryć za nas wszystkie niezbędne wydatki (w ofercie bez podatku), więc nie ma potrzeby martwić się, że złamiemy prawo. Do kuponu zostanie doliczony odpowiedni ,,bonus”, więc jeśli wygrasz, nasze przychody będą zwiększone.

Niestety, żaden bukmacher nie może „uniknąć” opodatkowania z zakładów powyżej sumy 2280zł. Gdy uda nam się uzyskać wygraną w wysokości co najmniej 2280 zł, musimy wpłacić dodatkowe 10% podatku od zarobionej kwoty. Prowizja jest obliczana na podstawie zysku z kuponu, a nie naszego rzeczywistego zysku (stawiając 1500 zł i wygrywając 3500 zł, nasz zysk tak naprawdę nie przekracza kwoty 2280 zł, ale nadal wymaga zapłacenia podatku).

Jak sobie poradzić z tym podatkiem?

Najpopularniejszą metodą jest zmniejszenie jednorazowego zakładu i podzielenie go na mniejsze części. Postawienie 5 kuponów po 20 złotych oznacza, że każdy zakład wygrywa w teorii mniej, jednakże tak naprawdę wygrywamy mniej więcej tyle samo (oczywiście jeśli gramy bez pierwszego podatku). Jeśli to zrobimy, nie musimy martwić się o zapłacenie podatku za „ogromne zyski”.

Pamiętaj jednak o tym, że oferty bez podatków nieustannie się zmieniają. Może się zdarzyć, że jeden z legalnych bukmacherów oferował tego typu zakłady przez kilka miesięcy, a następnie po jakimś czasie zaprzestał tego typu promocji. Na szczęście mamy od tego wyjątek – ponieważ Fortuna oferuje gry bez podatku non stop!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacher bez podatku

Fortuna to druga najdłużej działająca legalna firma bukmacherska w Polsce. Zapewnia nie tylko bardzo bogate tradycyjne zakłady, ale mamy również możliwość gry w karty czy wirtualne gry sportowe. Wreszcie, co najważniejsze, gry bez podatku działają tutaj 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! U innych buków gry wolne od podatku muszą być dodawane ręcznie, a jeśli są dostępne, w Fortunie wszystko odbywa się automatycznie w 100%. Gracze muszą tylko wybrać typy i dodać je, a gdy wszystkie warunki promocji zostaną spełnione, otrzymają bonus od Fortuny. Warto też dodać, że legalny bukmacher Fortuna oferuje naprawdę ciekawe bonusy na start, które możemy znaleźć w jego ofercie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego warto jest obstawiać zakłady pojedyncze? Poradnik bukmacherski 2021
Następny artykułWiedza którą warto znać przed obstawianiem