Dla wielu graczy istotne jest to, jakie opinie w sieci znaleźć można na temat konkretnego bukmachera. Który z portali do obstawiania cieszy się największym uznaniem typerów? Sprawdzamy!

Jaki bukmacher ma najlepsze opinie w sieci?
Jaki bukmacher ma najlepsze opinie w sieci?

Najlepszy bukmacher według typerów

Opinie o bukmacherach sprawdza się głownie przy zakładaniu konta. Jeżeli nie chcemy dać się nabrać na jakiś „cudowny” bonus, zazwyczaj czytamy, co na jego temat sądzą inni.

Oczywiście, nawet najlepszy bukmacher online nie ma 100% pozytywnych komentarzy w sieci. Trzeba pamiętać, że strona idealna po prostu nie istnieje i nigdy się to nie zmieni.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Czy można odpowiedzieć na pytanie, jaki bukmacher ma najlepsze opinie? Niekoniecznie, bo nie jest możliwe, by sprawdzić 100% witryn działających w sieci. A przecież niektóre z serwisów działają nie tylko na polskich domenach.

Jaki bukmacher jest najlepszy i dlaczego?

Na szczęście, można, a nawet trzeba, napisać o tym, jaki bukmacher cieszy się dużą popularnością i dlaczego. W tej kwestii wyróżnić trzeba głównie takie firmy jak STS oraz Fortuna. Obie w Polsce mają najwięcej graczy z branży, a opinie na ich temat są całkiem niezłe.

Pozytywnie typerzy wypowiadają się też na temat Betfan. W tym przypadku głównie mowa o bonusie powitalnym, który wynosi nawet 3050 złotych!

W przypadku jednego bukmachera opinie mogą być dobre jeśli chodzi o wielkość kursów, natomiast u innych pozytywnie oceniane mogą być darmowe transmisje meczów online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.