Dla wielu graczy istotne jest to, jakie opinie w sieci znaleźć można na temat konkretnego bukmachera. Który z portali do obstawiania cieszy się największym uznaniem typerów? Sprawdzamy!

Jaki bukmacher ma najlepsze opinie w sieci?
Jaki bukmacher ma najlepsze opinie w sieci?

Najlepszy bukmacher według typerów

Opinie o bukmacherach sprawdza się głownie przy zakładaniu konta. Jeżeli nie chcemy dać się nabrać na jakiś „cudowny” bonus, zazwyczaj czytamy, co na jego temat sądzą inni.

Oczywiście, nawet najlepszy bukmacher online nie ma 100% pozytywnych komentarzy w sieci. Trzeba pamiętać, że strona idealna po prostu nie istnieje i nigdy się to nie zmieni. Mimo wszystko, warto wiedzieć, jaki bukmacher ma najlepsze opinie w internecie, a jaki raczej nie jest uznawany za godnego uwagi.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Przy patrzeniu na opinie warto patrzeć nie tylko na ich treść, ale też na to, z jakich okresów pochodzą. Komentarze sprzed kilku lat raczej niewiele mówią o aktualnym stanie oferty w konkretnym portalu.

Jaki bukmacher jest najlepszy i dlaczego?

Bez problemu można w sieci znaleźć dane na temat tego, jaki bukmacher cieszy się największą popularnością graczy. W tej kwestii wyróżnić trzeba głównie takie firmy jak STS oraz Fortuna. Obie w Polsce mają najwięcej graczy z branży, a opinie na ich temat są całkiem niezłe.

Pozytywnie typerzy wypowiadają się też na temat Betfan. W tym przypadku głównie mowa o bonusie powitalnym, który wynosi nawet 3100 złotych. Nie bez znaczenia jest także to, iż opisywany przez nas bukmacher oferuje obstawianie bez podatku.

W przypadku jednego bukmachera opinie mogą być dobre jeśli chodzi o wielkość kursów, natomiast u innych pozytywnie oceniane mogą być darmowe transmisje meczów online. Dobrze jest wiedzieć, czego w zasadzie oczekujemy od strony typerskiej i pod tym kątem sprawdzać komentarze.

Najlepsze bonusy powitalne 2020

Betfan obstawianie bez podatku
Betfan obstawianie bez podatku

Jakie bonusy powitalne są najlepsze? Wcale nie chodzi o te najwyższe, a o takie, które mają najwięcej pozytywnych opinii w sieci. Początkujący niekoniecznie zdają sobie z tego sprawę, a to często jest powodem wielu problemów.

Okazuje się, że bukmacher z największą premią może mieć w regulaminie trudne do spełnienia warunki obrotu, natomiast są firmy, gdzie dość łatwo jest wypłacić otrzymany bonus.

Po raz kolejny wśród najlepszych dla graczy bonusów wyróżnić można ten na www.STS.pl, gdzie do zdobycia jest 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie.

Dobre opinie ma także marka Betclic. W tej znajdziemy największy w naszym kraju cashback na start. Wystarczy jeden zakład, by w razie przegranej otrzymać do 510 złotych zwrotu.

U jakiego bukmachera nie grać? Lista najgorszych stron typerskich 2020

Czy istnieje lista najgorszych stron bukmacherskich 2020 albo coś w tym rodzaju? Nie i raczej trudno przypuszczać, aby miało się to zmienić w ciągu jakiegoś czasu.

Unibet polska strona www
Unibet polska strona www

Niestety, cały czas trudno jest w sieci znaleźć rzetelne informacje o bukmacherach niecieszących się uznaniem typerów. Wynika to z faktu, że ta naprawdę każda strona ma swoje wady i zalety, a nie wszyscy od bukmachera oczekują tego samego.

Unikajcie stron, które nie są w Polsce legalne. To pierwszy krok do tego, by nie popaść w problemy z prawem. Dalej jest już lepiej – po prostu czytajcie opinie o bukmacherach i sprawdzajcie, który wydaje się najbardziej dostosowany do waszych potrzeb!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetfan opinie graczy. Czy to dobry bukmacher z dobrym bonusem?
Następny artykułLegalny bukmacher Noblebet. Opinie graczy 2020
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)