Bukmacher BetClic od zeszłego roku posiada licencję Ministerstwa Finansów, ale do tej pory nie stworzył polskiej strony. Kiedy będziemy mogli spodziewać się nowej platformy w ojczystym języku?

Kiedy ruszy polska strona BetClic?
Kiedy ruszy polska strona BetClic?

Nowy Bukmacher BetClic w Polsce

Zakłady Bukmacherskie BetClic to na pewno jeden z ważniejszych graczy na rynku. Otrzymanie licencji przez tego buka było niemałym zaskoczeniem w całej branży. To jednak nie wpłynęło na przyśpieszenie wdrożenie nowej strony.

Bukmacher BetClic bardzo dynamicznie informował polaków o swoim sukcesie licencyjnym. Niestety do tej pory brakuje serwisu i oficjalnego startu działalności.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bardzo dużo użytkowników oskarżało bukmachera, że mimo informacji o wyjściu z szarej strefy, dalej pozwalał polskim graczom na dostęp do konta na zagranicznej wersji portalu. Na szczęście szybko rozwiązano problem, a obecnie po przejściu na stronę BetClic.pl pojawia się komunikat, że wkrótce strona internetowa legalnego bukmachera będzie dostępna dla wszystkich.

Licencja ministerstwa finansów dla BetClic 2019

Jak myślicie, kiedy BetClic rzeczywiście zadebiutuje w Polsce? Trzeba przyznać, że ponad 3 miesiące wdrażania projektu jak na taką duża firmę to stanowczo za długo. Być może problemem są jakieś dodatkowe ustawy.

Z nieoficjalnych źródeł udało nam się dowiedzieć, że za kilka tygodni bukmacher BetClic ogłosi rzetelne informacje. Na pewno możemy być pewni, że na pewno na przełomie pierwszego półrocza 2019 wystartuje ze swoją ofertą.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna z nowym wyróżnieniem
Następny artykułZłote zasady sukcesu w bukmacherce
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.