Macie ochotę spróbować swoich sił w obstawianiu? Wybraliście już swojego bukmachera? Nie? Dobrze wiedzieć. Oto przygotowany specjalnie dla Was ranking bukmacherów. Porównaliśmy pięć różnych spółek i specjalnie dla Was wybraliśmy firmę, z której usług najlepiej korzystać. Jesteście ciekawi, który bukmacher spisał się najlepiej? Zapraszamy do recenzji!

Który legalny bukmacher jest najlepszy? Bonusy i oferta 2020
Który legalny bukmacher jest najlepszy? Bonusy i oferta 2020

W dzisiejszym rankingu zmierzy się ze sobą młodość i doświadczenie. Do pojedynku wybraliśmy pięciu bukmacherów, a są to:

  • Betclic
  • Betfan
  • STS
  • Totolotek
  • Milenium

Jak myślicie, który z bukmacherów okaże się tym najlepszym? Kto zwycięży w naszym rankingu? Na ostateczny wynik musicie jeszcze trochę poczekać, gdyż na początku chcemy wytłumaczyć Wam się, dlaczego dokonaliśmy takiego, a nie innego wyboru. I nie radzimy przewijać! Dokładny pogląd na sytuację pozwoli Wam przeanalizować wszelkie za i przeciw i ocenić czy Wasze priorytety zgadzają się z naszymi. 

Kryteria wyboru najlepszego bukmachera

Na początku pragniemy wytłumaczyć się Wam z naszej decyzji. Stworzony przez nas ranking jest mocno subiektywny, ale niestety, nie da się inaczej. Na wynik składa się wiele składowych, a co więcej nie wszystkie nasze wybory muszą pasować każdemu. To, co dla nas najważniejsze nie zawsze odpowiada waszym priorytetom. Nic z tym nie zrobimy. Co było dla nas najbardziej istotne?

Polski bukmacher sts nowy bonus bez depozytu 2020
Nowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Najwięcej punktów przyznawaliśmy za wysokość kursów. Ten punkt powinien być najbardziej istotny dla każdego, kto chce na stałe związać się z danym bukmacherem i zarabiać grube pieniądze na obstawianiu. Dlaczego? To proste. Im wyższe kursy, tym wyższe wygrane. O ile na początku głównym źródłem zarobku mogą być promocje, tak w dłuższym okresie czasu najwięcej zyskamy na tym, że dany bukmacher zaoferuje nam największe kursy.

Nieco mniej punktów przyznawaliśmy za wspomniane już promocje. O ile bonusy powitalne są najbardziej interesujące, tak to, co otrzymujemy później, jest najczęściej zupełnie beznadziejne. Z tego też powodu, nie znajdując żadnych atrakcyjnych dla wiernego gracza promocji, nie możemy przyznać dużej ilości punktów.

Ważna, aczkolwiek nie najważniejsza, jest także oferta danego bukmachera. O ile w większości przypadków mamy do czynienia z takimi samym ofertami, tak niektórzy bukmacherzy naprawdę zaskakują, dlatego też pragniemy ich docenić. Oceny przyznawaliśmy również za jakość i czytelność witryny bukmachera.

Obstawianie ma być intuicyjne i sprawiać wszystkim przyjemność. Zdecydowanie nie można pozwolić sobie na to, by musieć szukać zakładów i zastanawiać się jak obstawić kupon. Wszystkie potrzebne opcje powinny być ulokowane na wierzchu.

Skoro już wiecie, co skłoniło nas do takiego, a nie innego ulokowania bukmacherów na liście – zapraszamy do zapoznania się z listą najlepszych bukmacherów w Polsce. 

Ranking bukmacherów
⬇️⬇️⬇️

1 miejsce – Betfan

Betfan to niepozorny bukmacher, którego możliwości naprawdę zaskakują. W pojedynku pokonał takie sławy jak STS, Betclic i Totolotek. Dlaczego? Przede wszystkim chodzi tu o naprawdę niezłe kursy, które pozwolą nam wygrać nieco więcej niż gdybyśmy stawiali taki sam kupon u innego bukmachera.

Dodając do tego całkiem niezłe promocje, otrzymujemy bardzo dobrego bukmachera, który naprawdę da zarobić. Do tego dochodzi również interesująca oferta. Nie samym sportem człowiek żyje, dlatego też Betfan pozwala nam na obstawianie zakładów na sytuacje znane z życia codziennego. W naszej opinii jest to zdecydowanie najlepszy z recenzowanych bukmacherów.

Betfan kod promocyjny 2020
Betfan kod promocyjny 2020

2 miejsce – STS

STS to bukmacher legenda, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Statystyki twierdzą, że po dziś dzień przyciąga on do siebie największą ilość typerów, którzy od lat generują największe obroty. Szanujemy to bardzo! Widać, że STS stara się o graczy i naprawdę o nich dba.

Kursy są przyjemne, oferta ciekawa, promocje również. Jedną z nowości u bukmachera STS są Betgames, czyli symulowane gry karciane, pozwalające poczuć nam namiastkę prawdziwej gry w pokera. Jeśli STS dalej będzie rozwijał się tak dobrze, jego pozycja zapewne jeszcze przez długi czas będzie niezagrożona. 

Kod promocyjny STS brzmi BETONLINE. Dla nowych graczy jest do zdobycia 29 PLN jako bonus bez depozytu, do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie oraz 20 PLN w formie zakładu bez ryzyka na Betgames.

STS kod na bonus bez depozytu
STS kod na bonus bez depozytu

3 miejsce – Milenium

Bukmacher Milenium jest bardzo nierówny. Na niektóre mecze kursy są znakomite, w przypadku innych mamy zaś do czynienia z tragedią. Podobnie z promocjami. Dużym plusem jest za to bardzo atrakcyjna strona internetowa, której obsługa nikomu nie sprawi problemu. Jeśli jeszcze nie macie konta u bukmachera Milenium, polecamy Wam go założyć.

4 miejsce – Betclic

Betclic to jeden z najbardziej wyczekiwanych bukmacherów w naszym kraju. Po jednym z największych na świecie bukmacherów oczekiwali właśnie to, co otrzymali – wiele promocji, bogatą ofertę oraz Betclic kod promocyjny KOD550 dający cashback największy w Polsce – aż w wysokości 550 złotych!

Darmowe konto u tego bukmachera założymy na www.Betclic.pl!

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

5 miejsce – bukmacher Totolotek

Totolotek przeszedł w ostatnim czasie wiele zmian. Dla jednych ta strona wygląda całkiem nieźle, a dla innych – wręcz przeciwnie. Tutaj każdy musi ocenić, czego oczekuje. Pozytywnie można wypowiedzieć się zdecydowanie o naprawdę bogatej ofercie, która jest dostępna na www.Totolotek.pl.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Poprzedni artykułTo nie koniec związku Gortata z NBA. Wraca z bukmacherem
Następny artykułGdzie w Stanach Zjednoczonych hazard jest legalny?
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)