Bukmacher Betclic pozwala graczom na obstawianie wydarzeń sportowych bez marży. O co chodzi, jak skorzystać z tej promocji?

Obstawianie w Betclic bez marży!
Obstawianie w Betclic bez marży!

Betclic bez marży

Oferta jest przygotowana dla wszystkich graczy. Nie trzeba się do niej zapisywać – jest to stały element zakładów dostępnych na stronie Betclic Polska oraz w aplikacji mobilnej tego bukmachera.

Nie jest to kolejny bonus Betclic, a promocja, z której może skorzystać każdy typer – wystarczy, iż postawi kupon z wykorzystaniem wyjątkowych kursów.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Superkursy Betclic – co to jest?

Gdzie znaleźć można zakłady pozwalające na obstawianie w Betclic bez marży? Nie trzeba polować na specjalne wydarzenia, przeczesując stronę internetową. Wszystko sprowadza się do wejścia do zakładki „Superkursy„.

Podobnie jak inne promocje bukmacherskie, granie bez marży w Betclic dostępne jest tylko dla osób, które posiadają darmowe konta u tego buka.

Aby dokonać rejestracji konta w Betclic Polska, wystarczy wejść na Betclic.pl i wypełnić krótki formularz online. Tylko na tym etapie można wpisać kod promocyjny „KOD510„, który daje na start nawet 510 złotych jako cashback!

Przypominamy, że Betclic działa na mocy licencji Ministerstwa Finansów. Granie u niego jest zgodne z przepisami i nie naraża graczy na przykre konsekwencje.

W dziale „SuperkursyBetclic dostępne są nie tylko zakłady na piłkę nożną, ale również na inne mniej lub bardziej popularne sporty.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic z bonusem na Ligę Mistrzów. Zwrot 50 złotych dla wszystkich!
Następny artykułSTS – strona internetowa WWW. Obstawianie online
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)