Podstawowe elementy zakładów sportowych

Zakłady bukmacherskie cieszą się ogólnie sporą popularnością. Masz w swoich planach założenie konta? Zanim to jednak nastąpi, chcesz w ogóle dowiedzieć się o paru istotnych sprawach? Jeśli tak, to zapraszamy do przeczytania poniższego poradnika poświęconego kluczowym zagadnieniom.

Jakie bonusy są oferowane na start?

Ta kwestia bardzo interesuje wszystkich graczy. Nie tylko początkujących, ale tak samo nieco bardziej zaawansowanych na tym polu. W jaki sposób możesz pomnażać własne oszczędności? Ogólnie nie ma problemu, by typować przez sieć, w lokalach stacjonarnych albo dzięki korzystaniu z funkcjonalnych aplikacji mobilnych… Granie jest zaś o tyle łatwiejsze, że na start możesz zainkasować bonusy powitalne. Często oferowane są np. podwojenia depozytów. Tym sposobem możesz zgarnąć sporo gotówki (oczywiście, potem musi ona być przez Ciebie obrócona, aby kasa była w 100% Twoja). Np. STS oferuje aktualnie 100% do 1200 PLN. Jeśli zaś chodzi o Etoto, to możesz obecnie zgarnąć (stan na 27 października 2021 roku) 200% do 200 PLN. Jakie jeszcze bonusy są oferowane na start przez nowoczesnych, legalnych bukmacherów? W Fortunie czeka na Ciebie zakład bez ryzyka do 600 PLN. Jeszcze ciekawsze rozwiązanie przygotował bukmacher internetowy Fuksiarz. Jak się tam zarejestrujesz, to będziesz mógł skorzystać z cashbacku bez końca. To oznacza, że użytkownicy mogą liczyć na zwrot części zainwestowanych środków zawsze, gdy zagrają wydarzenia z konkretnej oferty i finalnie niestety przegrają.

sts bukmacher online kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w zakładach STS online

Jak można realizować transakcje finansowe?

Zastanawiasz się, jak możesz nie tylko wpłacać, ale także wypłacać pieniądze? Na szczęście opcji jest pod dostatkiem. Na początek zajmijmy się właśnie wpłatami. Jeśli wybierzesz w pełni legalne firmy bukmacherskie, to będziesz mógł np. korzystać ze swojego konta bankowego. Nic nie stoi na przeszkodzie, by realizować transakcje finansowe przy pomocy kart kredytowych, portfeli internetowych albo kodów (paysafecard) itd. Ogólnie liczba metod zależy od danego bukmachera. Jeśli chcesz się tego wszystkiego dokładnie dowiedzieć, to warto zapoznać się z ofertą podmiotu hazardowego. Jak może być zaś realizowana wypłata wygranej betclic? Ogólnie są stosowane te same metody. Nie ma np. żadnego problemu, by zrealizować wypłaty przy pomocy konta bankowego. Możesz także zastosować portfele internetowe itp. Zachęcamy do tego, by zapoznać się z pełną ofertą na stronie internetowej konkretnego buka.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Coraz więcej osób zajmuje się grami Lotto

Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się gry Lotto. Szczególnie że możesz swobodnie typować wszystkie te same opcje, co w kolekturach. Jak grać, by wygrywać? Interesuje Cię np. skuteczny system eurojackpot? Tak naprawdę są to gry liczbowe. Przede wszystkim liczy się tutaj szczęście. Możesz jednak zwiększyć w pewien sposób prawdopodobieństwo uzyskania wygranej. Np. stawiając więcej numerów w kontekście jednego zakładu. W końcu możesz typować nie tylko opcje podstawowe, ale także grać systemowo.

Poprzedni artykułCzyimi sponsorami są polscy bukmacherzy?
Następny artykułBonusy bukmacherskie – co aktualnie oferują nam firmy bukmacherskie?