W Polsce w 2018 roku wpłynęło do budżetu aż 612 milionów złotych z podatków od gier hazardowych organizowanych przez legalnych bukmacherów! To ogromna kwota, która wpłynęła na konto państwa polskiego. Legalni bukmacherzy operują obrotami około 5,1 miliarda to ok.55% więcej niż przed rokiem 2018!

Skąd taka kasa w zakładach bukmacherskich?

Wszystko to możemy zawdzięczać nowej ustawie hazardowej, której mechanizmy spowodowały znaczne ograniczenie szarej strefy, która pomimo takich ograniczeń, nadal w większości dominuje na naszym rynki. Mamy nadzieję, że takie poczynania sa droga do lepszej przyszłości legalnych bukmacherów.

Nie graj nielegalnie u bukmachera

Kusząc się na ofertę szarej strefy musimy podjąć ryzyk, które wiąże się z wysoką grzywną, a nawet karą więzienia. Wydaje Ci się, że nielegalni mają lepsze oferty i kursy? Nic mylnego! Warto zasięgnąć opinii z różnych for bukmacherskich, na których wypowiadają się doświadczeni gracze, którzy zostali ofiarą oszustwa! Graj rozważnie i z głową, ponieważ w łatwy sposób można narobić sobie problemów z prawem. 


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Poprzedni artykułPrzegrałeś? Etoto zwróci Ci nawet 100 PLN za nietrafiony kupon!
Następny artykułForum bukmacherskie czy czat?
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.