Promocje w firmach bukmacherskich to super alternatywa, aby zgarnąć kasy do obstawiania. Gdzie znaleźć najlepsze bonusy promocyjne, z których warto teraz skorzystać?  

promocje bukmacherskie 2019

Promocje bukmacherskie. Bonusy 2019

Bonusy bukmacherskie to ekstra akcje organizowane przez największych bukmacherów, oferujących zakłady sportowe w internecie.

Gracze niestety często nie mają pojęcia, gdzie szukać informacji odnośnie aktualnych ofert promocyjnych od bukmacherów. Trzeba jednak sobie uświadomić, że najlepszym bonusem promocyjnym jest ten, który możemy dostać podczas rejestracji u bukmachera.  

Bonusy powitalne u bukmacherów

Bonusy bukmacherskie to bezpłatne prezenty dla użytkowników, którzy chcą pierwszy raz dołączyć do danej firmy. Większość bukmacherów daje ekstra bonusy za wykonanie pierwszej wpłaty, inne za różnej wielkości depozyty, a są również takie przedsiębiorstwa, które rozdają bonus bez depozytu, całkowicie za darmo. Trzeba tylko zarejestrować u nich nowe konto użytkownika i podać odpowiednie dane.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kody promocyjne w zakładach bukmacherskich

Bukmacher STS daje użytkownikom obecnie 29 PLN jako bonus bez depozytu. Trzeba tylko podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: „BETONLINE„. Dodatkowo, przy pierwszej wpłacie zgarniemy nawet 1000 PLN depozytu.

Kolejną fajną ofertą jest opcja od bukmachera Fortuna, gdzie dostaniemy, aż trzy premie za trzy wpłaty oraz dodatkowe 50 PLN za darmo. Również musimy pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego: „BETONLINE„.

Dlaczego musimy podawać kody promocyjne? Ponieważ dzięki nim zgarniemy te premie i to bez jakiegoś dużego zaangażowania. Wpisujemy i już mamy dodatkową kasę. Należy jednak wiedzieć, że takie kody da się wykorzystać tylko przy rejestracji nowego konta. Potem już przepadają.

Rankingi bukmacherów 2019

Jeśli do tej pory nie wiesz u kogo założyć konto to zawsze polecamy wspomóc się internetem i poznać ranking bukmacherów w roku 2019. Są w nim zawsze firmy polskie i legalne. W najnowszych typach wygrywa firma bukmacherska STS, która ma najlepszą ofertę dla nowych użytkowników. Jeśli jeszcze nie masz z u nich konta to szybko zarejestrujesz na ich oficjalnej stronie. Tylko pamiętaj, żeby koniecznie podać kod od naszej redakcji „BETONLINE” – wtedy dostaniesz dodatkowe 29 PLN za darmo.

Legalny bukmacher STS to naprawdę bardzo dobry wybór. Tam zakładamy profil i jesteśmy bezpieczni, że gramy w zakłady bukmacherskie zgodnie z prawem. 

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Poprzedni artykułForbet TV – nowa usługa do oglądania meczy online
Następny artykułBonus na start BetClic Polska. Co otrzymam?
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.