Wymagania dotyczące bonusu nie są skomplikowane, a zwrot można odzyskać w bardzo prosty sposób. Warunki, jakie musisz spełnić to kwalifikacyjny kurs ogólny kupony, który musi być nie mniejszy niż 1.02 a obstawione kwota nie niższa niż 50 PLN. Casback zwracany jest w przypadku kuponu SOLO lub AKO zawierające zakłady na esport z oferty bukmachera. Wystarczy się zapisać na stronie bukmachera i skorzystać z cotygodniowej oferty. Firma Etoto oferuje zwrot dla każdego gracza w postaci 50% zagranej stawki w kuponie promocyjnym. Czyli grasz za 60 zł i zyskujesz dodatkowe 30 zł. 

Graj u bukmachera na swoim smartfonie!

Bukmacher Etoto daje możliwość swoim graczom obstawiania również poprzez aplikację, która jest niezwykle wygodna i intuicyjna. Teraz możesz to robić w pracy, w przerwie na lunch, stojąc w korku, nic Cię nie ogranicza! Aplikacja została stworzona z myślą o systemie Android oraz iOS. Nie zwlekaj i skorzystaj z promocji Etoto, bo to najlepsza oferta na rynku! teraz jest nieważne czy obstawiasz pewniaki, czy skupiasz się na bardziej ryzykownych zakładach. O przyznawaniu zwrotu jesteś informowany za pośrednictwem powiadomienia pop-up, które wystarczy zatwierdzić w momencie rozliczania kuponu promocyjnego. Pieniążki powinny wrócić na Twoje konto w ciągu 20 minut.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher PZBuk został sponsorem imprezy koszykarskiej
Następny artykułPolscy bukmacherzy mają wpływ na budżet państwa
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.