Superbet posiada licencję na przyjmowanie zakładów w naszym kraju, ale tylko w punktach naziemnych. Kiedy będzie to również bukmacher internetowy?

Superbet jako bukmacher internetowy
Superbet jako bukmacher internetowy

Superbet – opinie graczy, bonus dla nowych graczy

Rumuńskie zakłady bukmacherskie zadomowiły się w Polsce na dobre. Superbet w roku 2019 planuje uruchomić witrynę internetową, gdzie gracze będą mogli stawiać zakłady online. Dla firmy to żadna nowość, ponieważ podobną opcję oferuje w swoich rodzimych stronach.

Jako bukmacher internetowy Superbet prawdopodobnie zadebiutuje gdzieś w pierwszym kwartale nowego roku. Początkowo przedstawiciele marki zapowiadali start nawet pod koniec 2018, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na ten moment jeszcze nie wiadomo, co dokładnie znajdzie się w Superbet online. Można przypuszczać, że poza zakładami przedmeczowymi oraz live znajdzie się tutaj miejsce na Wirtualne Sporty. Gracze – rzecz jasna – liczą też na atrakcyjne promocje bukmacherskie.

Opinie o Totalbet pokazują, ze graczom podoba się przede wszystkim duża oferta zakładów, wysokie kursy i niska marża bukmachera Superbet

W Polsce przybywa legalnych bukmacherów internetowych i jest to bardzo dobra wiadomość. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że Superbet postanowi stworzyć naprawdę solidnego, a nie zadowoli się podstawowymi opcjami, jakie znaleźć można dosłownie wszędzie.

Oczywiście, postaramy się znaleźć dla was aktualny Superbet kod promocyjny, kiedy już taki w ogóle będzie istniał. A póki co polecamy wejść do gry w Fortunie online i wykorzystać aktualne hasło bonusowe „BETONLINE!”


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBET kod bonusowy 2019
Następny artykułOpinie o Totalbet bonus bez depozytu
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)