Superbet posiada licencję na przyjmowanie zakładów w naszym kraju, ale tylko w punktach naziemnych. Kiedy będzie to również bukmacher internetowy?

Superbet jako bukmacher internetowy
Superbet jako bukmacher internetowy

Superbet – opinie graczy, bonus dla nowych graczy

Rumuńskie zakłady bukmacherskie zadomowiły się w Polsce na dobre. Superbet w roku 2019 planuje uruchomić witrynę internetową, gdzie gracze będą mogli stawiać zakłady online. Dla firmy to żadna nowość, ponieważ podobną opcję oferuje w swoich rodzimych stronach.

Jako bukmacher internetowy Superbet prawdopodobnie zadebiutuje gdzieś w pierwszym kwartale nowego roku. Początkowo przedstawiciele marki zapowiadali start nawet pod koniec 2018, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na ten moment jeszcze nie wiadomo, co dokładnie znajdzie się w Superbet online. Można przypuszczać, że poza zakładami przedmeczowymi oraz live znajdzie się tutaj miejsce na Wirtualne Sporty. Gracze – rzecz jasna – liczą też na atrakcyjne promocje bukmacherskie.

Opinie o Totalbet pokazują, ze graczom podoba się przede wszystkim duża oferta zakładów, wysokie kursy i niska marża bukmachera Superbet

W Polsce przybywa legalnych bukmacherów internetowych i jest to bardzo dobra wiadomość. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że Superbet postanowi stworzyć naprawdę solidnego, a nie zadowoli się podstawowymi opcjami, jakie znaleźć można dosłownie wszędzie.

Oczywiście, postaramy się znaleźć dla was aktualny Superbet kod promocyjny, kiedy już taki w ogóle będzie istniał. A póki co polecamy wejść do gry w Fortunie online i wykorzystać aktualne hasło bonusowe „BETONLINE!”


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)