Po co kupować jej kwiaty, skoro możesz kupić kwiaciarnię – to jest głównej hasło najnowszego bonusu od bukmachera Totalbet, który został przygotowany na dzisiejszy dzień. 

bonus od totalbet na dzień kobiet

Bonus bukmacherski w Dniu Kobiet

Opcja bonusu jest dedykowana wyłącznie użytkownikom, którzy mają konto u bukmachera Totalbet i dotyczy tylko zakładów AKO. Możesz je szybko założyć na www.totalbet.pl.

Zakład musi również składać się z co najmniej pięciu wydarzeń z opcji typów przedmeczowych bądź NA ŻYWO. Możemy także  obstawiać CS GO, piłkę nożną oraz wszelkie inne dyscypliny jakie znajdują się w ofercie Totalbet.

Każdy mecz na kuponie musi mieć wartość 1.40 lub wyższą. Bonusem jaki daje bukmacher Totalbet jest aż 100% zwrotu od stawki postawionej w pierwszym piątkowym zakładzie. UWAGA! Stawka może wynosić tylko 49 lub 99 PLN. Wszystkie inne kwoty nie będą zaliczane do oferty bonusowej.

Darmowe gratisy dla nowych użytkowników

Masz już konto bukmacherskie w Totalbet? Jeśli nie to możesz je szybko założyć, bez podawania i skanowania dowodu osobistego. Rejestracja nie powinna zająć więcej niż 60 sekund.

Ważne! Zwrot pieniędzy jest przyznawany dla gracza jako freebet. Pojawi się na kontach użytkownika do 48 godzin od momentu rozliczenia zakładu bukmacherskiego.

Totalbet bonus powitalny to teraz 25 PLN bez depozytu, oraz gratisowe 500 PLN po dokonaniu przez gracza pierwszej wpłaty.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa kasa od STS wciąż czeka.
Następny artykułUważaj na 1xbet. Graj tylko legalnie!
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.