OBSTAWIANIE Z BONUSAMI od Totalbet

Co powiesz na obstawianie kilku zdarzeń i zwiększenie przy tym wygranej o 30%? Myślisz, że to niemożliwe, nic bardziej mylnego! Koniecznie sprawdź TOTAL Bonus, który na rynku jest jedną z przodujących firm stawiającą na pierwszy miejscu zadowolenie gracza, dlatego ich oferty są naprawdę bardzo atrakcyjne. Obstawiając kilka zdarzeń na ich stronie możesz podnieść sumę wygranej nawet o 30%.

Kilka kroków dzieli Cię od zdobycia tak atrakcyjnego bonusa. Obstaw minimum 5 zdarzeń o kursie nie mniejszym niż 1,20 i zyskaj już 5%! Interesuje CIę jednak zwiększenie swojej wygranej do 30%, to w tym przypadku ilość obstawiania to 10.

Przybliżymy Ci zasady działania TOTAL Bonusa na poniższym działaniu:

  • Określ 6 zdarzeń, które na kuponie AKO dają kurs całkowity 30.
  • Jeżeli wpłacamy 10 zł, co możliwa wygraną 264 zł czyli 30×10- współczynnik 12%
  • Zyskujesz dodatkowe 10% które podwyższa twoją wygraną na 290,40 zł

Dlatego, jeżeli lubisz obstawiać mecze i czujesz się w pełni sił dobrym graczem, a Twoje typy są trafione to nie inwestuj nigdzie indziej swoich pieniędzy, ponieważ ten operator daje największe możliwości, które zwiększają Twoją wygraną o 30% i są to realne kwoty, które jesteś w stanie wygrać. Nie potrzebujesz już kalkulatora, ani telefonu żeby obliczyć końcową kwotę, bo ich system jest świetnie skonfigurowany i automatycznie narzuca bonus w zależności ile zdarzeń chcesz obstawić. Firma TOTALBET istnieje już wiele lat na rynku i zaufało jej wielu graczy, którzy śmiało lokują u nich kasę kupując kupony bukmacherskie.

Wysokość premii w TotalBet:

  • 5. zdarzeń – 5%
  • 6. zdarzeń – 10%
  • 7. zdarzeń – 15%
  • 8. zdarzeń – 20%
  • 9. zdarzeń – 25%
  • 10. i więcej – 30%

____________________________________________________________________

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZłote zasady sukcesu w bukmacherce
Następny artykułJak obstawiać, aby wygrywać więcej
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.