Teoretycznie, Totalizator Sportowy jest najstarszą firmą bukmacherską w Polsce – jednakże fakt, że jest to firma państwowa, w naszych oczach traci ten tytuł na rzecz STS. Mimo to jego historia i oferta jest dość ciekawa, dlatego też dziś opiszemy wam to, co warto wiedzieć o Totalizatorze Sportowym!

Totalizator Sportowy – Początki

Totalizator Sportowy to jedna z tych bardziej znanych polskich firm. Działa nieprzerwanie od ponad 65 lat. Firma powstała w celu pozyskiwania środków na remonty i budowę obiektów i urządzeń sportowych. Później Totalizator Sportowy był odpowiedzialny za darowizny na rzecz znanej kultury narodowej. Dziś firma stała się jednym z najważniejszych filarów wspierających te dwa obszary życia społecznego. Totalizator Sportowy dysponuje siecią ponad 18 000 punktów sprzedaży, oferujących różne produkty loteryjne. Nadrzędnym celem firmy jest ciągły rozwój i znajdowanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, aby wyprzedzać zapotrzebowanie rynku i wpływać na rozwój polskiej gospodarki. 

Zgodnie z „Ustawą o grach losowych”, wdrażając państwowy monopol, firma nie tylko dba o rozwój tradycyjnych produktów LOTTO, ale również prowadzi sprzedaż internetową. W 2018 roku Totalizator Sportowy rozpoczął również działalność w nowych obszarach biznesowych, takich jak automaty do gier. Skoro już te nudne fakty mamy za sobą, powiedzmy sobie o nieco ciekawszym ,,projekcie” Totalizatora Sportowego.

Ciekawa (i droga akcja) z cyklu ,,podlej drzewko”

Totalizator Sportowy przez pewien czas poszukiwał partnerów współpracujących głównie z innymi firmami państwowymi do stworzenia aplikacji, która da Polakom możliwość udziału w loteriach z nagrodami w czasie pandemii. Aby coś wygrać, musisz pozostawać w domu o określonych porach i podlewać wirtualne rośliny. Otóż akcja ma skłonić Polaków do pozostania w domu. W teorii wystarczyłoby zostać w domu w określonych godzinach – między 15 a 22, a w aplikacji użytkownik będzie podlewał wirtualną roślinę – którą można podlewać raz na godzinę (nie częściej niż pięć razy w ciągu jednego dnia). Cały sznyt polega na tym, że każdy wyhodowany kwiat, to jeden los na loterii dziennej – na której można wygrać zestawy RTV, AGD czy bony podarunkowe. Oczywiście nie wiadomo, czy to przedsięwzięcie zostanie zrealizowane, ale mimo wszystko jest to całkiem ciekawy (ale kosztowny) projekt.

Lotto online

Oczywiście nie można zapomnieć o Lotto online, ponieważ jest to praktycznie najsławniejszy produkt od tej firmy. Ostatnio Totalizator Sportowy dodał do swojej oferty zdrapki online, które powoli zaczynają być coraz bardziej popularne – ale istnieje duża szansa, że nigdy nie przebiją popularności regularnych zdrapek, które można kupić praktycznie w każdym sklepie czy kiosku. Naturalnie loteria lotto to jeden z najbardziej popularnych produktów Totalizatora sportowego i mimo pandemii nadal jest realizowana. 

Poprzedni artykułStracisz wszystkie gry w Oculus Games jeśli usuniesz swoje konto na Facebooku
Następny artykułDlaczego bukmacher STS jest uznawany za najlepszego na rynku?