Interesują cię opinie na temat legalnej marki Traf? Przeczytaj, co obecnie gracze sądzą na jej temat i jakie cechy najczęściej wymieniają jako wady oraz zalety.

Traf Zakłady Bukmacherskie. Opinie 2019

Legalny bukmacher Traf zakłady bukmacherskie

Aby legalnie grać u bukmachera w Polsce, potrzebujemy konta na stronie internetowej z licencją Ministerstwa Finansów. Stosunkowo od niedawna posiada ją marka Traf Zakłady Wzajemne, która do tej pory skupiała się głównie na działalności stacjonarnej. 

Bardzo wielu graczy dość omyłkowo nazywa opisywany portal Traf Zakłady Bukmacherskie. Oczywiście, jest to błąd, jednak wydaje się, że taka nazwa również mogłaby się sprawdzić.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie są opinie graczy na temat firmy Traf? Jeżeli ktoś grał do tej pory stacjonarnie, raczej nie ma większych powodów do narzekania. Trzeba jednak pamiętać, że oferta internetowa będzie się z pewnością nieco różnić i może to jakoś wpłynąć na komentarze wystawiane bukmacherowi. 

Nie wiadomo, kiedy marka Traf postanowi rozpocząć działalność online. Prawdopodobnie nastąpi to już w roku 2019, ponieważ do końca obecnego raczej nie spodziewamy się żadnych nowości w bukmacherskim świecie. Byłoby to mało logiczne ze strony marketingowej. 

Na szczęście, mamy około dziesięciu legalnych bukmacherów w Polsce, u których można obstawiać wydarzenia sportowe już teraz. W tym celu wystarczy dokonanie rejestracji na stronie któregokolwiek z nich, na przykład, popularnej marki Fortuna. 

Jeżeli nigdy nie korzystaliście z usług bukmacherskich online albo po prostu chcielibyście spróbować zagrać gdzie indziej, niż obecnie, pamiętajcie, że na stronie www.eFortuna.pl można wykorzystać limitowany kod promocyjny „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Traf-Zakłady Wzajemne zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUnibet opinie graczy 2020
Następny artykułFortuna z nowym wyróżnieniem
W przeciwieństwie do twórców innych blogów, ja biorę pod uwagę przede wszystkim opinie innych odnośnie bukmacherów. Rzadko znajdziecie tutaj moje spostrzeżenia, ale za to będę szczery aż do bólu, gdy takie się pojawią! ;)