Jakie są najnowsze opinie graczy na temat bukmachera Unibet. Czy warto grać u niego w roku 2019?

Unibet opinie graczy 2019
Unibet opinie graczy 2019

Unibet w Polsce legalnie?

Każda firma bukmacherska na świecie musi pracować na swoją renomę. W przypadku Unibet mówimy o marce, która może pochwalić się ogromną liczbą klientów oraz naprawdę rozpoznawalną nazwą.

Jakie są aktualne opinie graczy na temat opisywanego bukmachera? Wpisów w internecie od polskich graczy jest stosunkowo niewiele, a wszystko dlatego, że Unibet nie jest w Polsce legalnym podmiotem, to jest nie posiada koncesji Ministerstwa Finansów.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze w przypadku Unibet cały czas wychwalają dużą ilość promocji oraz świetne kursy na wydarzenia sportowe. Na plus zasługuje w tym przypadku także aplikacja mobilna, ogromny wybór metod płatności oraz sprawny support, który – co ciekawe – dostępny jest również w języku polskim.

O wadach Unibet także można przeczytać online, ale warto pamiętać przede wszystkim o największej z nich – ten bukmacher jest u nas w kraju nielegalny, tak więc pod żadnym pozorem nie można u niego grać, jeśli nie chcemy narazić się na przykre konsekwencje prawne!

Jeżeli interesują was komentarze typerów na temat legalnych firm bukmacherskich w naszym kraju, przejrzyjcie nasz serwis.

Przypominamy, że nadal można wykorzystać limitowany kod bonusowy „BETONLINE” na stronie www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.