Obstawianie meczy ma sens, gdy robimy to u bukmachera, który działa na naszym rynku legalnie, ponieważ tylko i wyłącznie wtedy mamy pewność, że nasze pieniądze są bezpiecznie i prawidłowo zainwestowane. Stanowczo odradzamy lokowania kasy w firmie 1xbet, która nie ma zgody ministerstwa finansów, by działać na rynku polskim.

1XBET nie jest legalnym bukmacherem w Polsce

Obstawiając mecz w nielegalnym źródle musisz wiedzieć, że konsekwencje są spore, a kary sięgają nie małych kwot. Zatem, czy warto się kusić atrakcyjnym kursem i ofertą takich bukmacherów jak Rosyjski 1XBET? Uważamy, że na polskim rynku jest tak wiele legalnie działających firm, które zapewniają swoim graczom pewne zasady i bezpieczeństwo, oraz komfort z zerowym ryzykiem. Na dłuższą metę typowanie ma sens tylko u takich bukmacherów, którzy są stabilni na rynku i nie znikną z niego w jeden dzień.

Polecamy zakłady Fortuna, eTOTO, Forbet są to pewniaki na rynku polskim i biją popularność w rankingach. W internecie możesz znaleźć listę najlepszych polskich bukmacherów polecanych przez doświadczonych graczy.

Warto zainteresować się ich ofertami dla nowych graczy, ponieważ są bardzo atrakcyjne. Jeśli dobrze wybierzemy to możemy zgarnąć nawet 1500 PLN bonusu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułŚwiętuj Dzień Kobiet z Totalbet, 99PLN oraz zwrot 100%!
Następny artykułBukmacher Forbet z nową aplikacją + bonus 12%
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.