Przy obstawianiu u bukmachera są pewnie rzeczy o których warto wiedzieć. W końcu nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, która drużyna może wygrać, ale możemy zwiększyć swoją pewność, że bukmacher się myli. Na co warto zwrócić uwagę przed swoim pierwszym typem?

Wiedza którą warto znać przed obstawianiem

Należy uważać na kursy

Wielu typerów nie zdaje sobie sprawy, że bukmacher zwykle podnosi kursy po to, żeby nami manipulować i doprowadzić do utraty gotówki. Więc nie możesz polegać na jego kursach, ponieważ te przeważnie są zgubne. Pamiętaj bukmacher chce Cię ograć i nawet będzie w stanie trochę stracić po to aby sprawdzić czy gracz postawi na ten zakład. Bywa tak, że ceny zakładów mogą się zmienić i nawet tak się może stać po sfinalizowaniu kuponu. Być może jest tak, że osoba z „góry” dostała informacje o jakiś zmianach, a być może wychwycili błąd przez który wprowadzili zmiany. Takich sytuacji jest wiele u polskich bukmacherów i gracze na to narzekają, ale cóż to bukmacher rozdaje karty i to on robi wszystko aby zwyciężać.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zmienianie kursów

Kursy mogą być zmieniane, poprzez bonusy, po to, żeby przyciągnąć jak największą liczbę graczy do robienia zakładów na dane wydarzenie. Warto pamiętać, że jeśli jest duże zainteresowanie danym zakładem tym wygrana może być niższa. Faktem jest, ze bukmacher praktycznie na 100% wie, że prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie, jest ogromne, dlatego nie powinieneś stawiać kuponów na taki zakład, ponieważ szansa na takie zdarzenie jest naprawdę niewielka. Reasumując, nie zapomnij przeczytać zasad modyfikacji zakładów za pomocą bonusów powitalnych, ponieważ w ten sposób dowiesz się czy łato będzie wypłacić bonus, czy lepiej sobie odpuścić ten bonus.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zachowaj zimną głowę

Intuicja może powiedzieć Ci więcej niż sama analiza. Natomiast pod żadnym pozorem nie używaj kursu jako decydującego czynnika w wygrywaniu zakładów. Jest to jeden z wielu elementów z branży gier. Warto wziąć pod względy takie kwestie jak promocje bukmacherskie, czy modyfikatory kursów, albo łączenie ich w jeden zakład ako. Sposobności jest wiele, ale wszystko zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj głównie o tym, że trzeba zawsze zachować spokój.

Poprzedni artykułJak obstawiać bez podatku u bukmachera?
Następny artykułJak w Polsce można legalnie grać w kasynach online?