Każdy chciałaby stale zarabiać na grze w bukmachera. Jednak czy myślałeś, o tym, co jest potrzebne, aby zrealizować to? Może wystarczy trochę szczęścia, czy też umiejętności? Przekonajmy się! Warto zacząć od tego, że gry hazardowe dzieli się na dwie sekcje:

– w których możemy liczyć tylko na własne szczęście;

– w których najważniejszą kwestią jest szczęście i umiejętności

Jeżeli chodzi o pierwszą grupę to zaliczamy do niej loterię, ruletkę, blackjack czy gry slotowe. 

Są to gry oparte na rachunku prawdopodobieństwa i na dłuższą metę nie przyniosą robie zysków, ale organizatorowi, porostu są nieopłacalne.

Do drugiej grupy zaliczyłbym pokera i zakłady sportowe. W przypadku tych gier kluczowe jest szczęście, ale przewagę mają umiejętności gracza. Zwróćmy jednak uwagę na zakłady sportowe, w których biorą udział osoby wykonujące różne zawody i profesje, stawiamy jednak, że gracz, który jest np. Aktuariuszem, traderem finansowym czy też matematykiem ma zdecydowanie większe szanse na wygraną. Jest to sprawa oczywista, ponieważ ludzie z analitycznymi umiejętnościami mają łatwiejszy start i zmysł w świecie zakładów sportowych. Jeżeli myślisz o profesjonalnej grze musisz posiadać te umiejętności:

-ekonomiczny zmysł

-inteligencję

-analityczne myślenie

-wyciąganie poprawnych wniosków

-zarządzanie pieniędzmi

Ważnym aspektem jest również posiadanie szczęścia podczas obstawiania meczy, co nie każdy otrzymuje jednak w naturze. Pocieszający jest fakt, że umiejętności analityczne, ale także przewidywalność pozytywnie wpływa na końcowy rezultat. Dlatego jeżeli zamierzasz profesjonalnie zajmować się obstawieniem meczu , musisz sobie przeanalizować, czy aby napewno nadajesz się do tego.

Umiejętności ponad szczęście?

Stawiaj na wartościowe zakłady, czyli takie w którym prawdopodobieństwo wynikające z kursu jest niższe niż realne wystąpienie zdarzenia. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o wartościowym zakładzie, powinieneś zagłębić się w różne artykuły.

Skup również swoją uwagę na wyborze operatora, co jest niezwykle ważne, ponieważ najniższa marża to podstawa dobrego obstawiania! Nawet o 1% niższa prowizja w długim okresie czasu decyduje o tym, czy będziesz wygrywał, a może stracisz wszystko.

Odpowiedni banroll managment jest kwestią zasadniczą. Uzbrój się w cierpliwość i przygotuj się na długą rozgrywkę, którą możesz wygrać z odpowiednim zarządzaniem kapitałem.

Podsumowanie

Podsumowując całokształt stwierdzam, że wybierając naprawdę wartościowe zakłady, będziemy odpowiednio zarządzać pieniędzmi, to pokonamy bukmachera. Ważna jest również cierpliwość i rozsądne podejście do zakładów. Szczęście przydaje się nam, ale na krótką metę, zdecydowanie najważniejsza jest odpowiednia gra, oraz podejście gracza. Wytrwale dąż do celu, a z czasem możesz zyskać naprawdę sporo i nie będziesz żałował poświeconego czasu.

____________________________________________________________________

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKiedy rusza bukmacher BetClic?
Następny artykułTotalbet zwiększa wygrane do 30%
Opinie o bukmacherach, darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Legalni bukmacherzy w Polsce 2019.